Airtouch jako lehoučký melír

Jedná se o nejmodernější techniku barvení, která je dokonale šetrná k vašim vlasům. Pokud hledáte kompromis mezi melírem a přirozeným lookem, jste tu správně. Touto technikou dodáváme vlasům navíc 3D efekt objemu, prozradíme jak.

O metodě Airtouch

Jde o speciální způsob barvení. Vybrané prameny (asi 30 až 50 % z celkového objemu vlasů) se otočí a vyfoukají fénem, tím od nich oddělíme kratší a slabší vlasy (tzv. baby vlásky). Barví se jenom ty, které v daném prameni zůstanou. Takovým procesem se eliminují tvrdé přechody barvy a výsledek je velmi přirozený. Protože se barví pouze silné vlasy, které dorůstají do délek, my dokážeme touto technikou dodat celkový 3D efekt objemu.

Jemný styl barvení

Jde o jemnou techniku, která se hodí pro ty, kteří do svých přirozených vlasů chtějí vnést jen trochu barvy pro zesvětlení. Výsledkem je dokonale prolnutá barva, která skvěle zapadne do vašeho přírodního odstínu.

V čem je Airtouch jiný?

Balayage a ombré jsou v našem salonu stále velmi populární, pro oddělení pramenů se používá česání. Airtouch je další variantou barvení. Okolí pouhým okem ani nepozná, že jste podstoupili barvení. Zůstane jen nádherný a přirozený look, který vlasy osvěží a dodá jim potřebnou jiskru. U této metody nehrozí viditelné odrosty, proto doporučujeme proceduru absolvovat jednou za 4-6 měsíců.

Hledáte inspiraci pro váš nový vzhled? Podívejte se na našem Instagramu do galerie vlasových proměn. Objednávejte se online nebo telefonicky. Jsme váš salon v centru Prahy a Brna.

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Nenechte si ujít žádné akce a novinky!

Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉


Nenechte si ujít žádné akce a novinky!
Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉