Fibre Clinix Fortify Multi-Repair Lotion

Cena: 399,00 Kč Původní cena:

Odhalte tajemství posilněných, pružných a nádherně omlazených vlasů s Fibre Clinix Fortify Multi-Repair Lotion, který je vaším nejlepším spojencem na cestě za silnými a zdravými vlasy. Rozlučte se s bojem s poškozenými vlasy a vstupte do světa, kde jsou vaše vlasy důkazem síly a přirozené krásy.

Toto není jen další vlasový přípravek; je to revoluční péče o vlasy pečlivě navržená tak, aby pozvedla vitalitu a lesk vašich vlasů. Víceúčelové regenerační mléko Fibre Clinix Fortify, které je obohaceno o špičkovou technologii a odborně vybranou směs prvotřídních složek, je přizpůsobeno jedinečným potřebám vašich vlasů.

Fibre Clinix Fortify Multi-Repair Lotion se pyšní pozoruhodnou schopností posilovat a obnovovat vaše vlasy při každé aplikaci. Jeho složení je lehké a snadno se používá jako cílená kúra, která řeší specifické problémy poškozených vlasů. Na rozdíl od běžných vlasových přípravků je to klíčový krok na cestě k vlasům, které vyzařují zdraví a odolnost.

Díky svému pokročilá složení neúnavně pracuje na nápravě poškození, posiluje strukturu vašich vlasů a podporuje revitalizaci zevnitř. Dejte sbohem dnům křehkých vlasů bez života - tento přípravek je vaším tajemstvím, jak odemknout plný potenciál vašich kadeří.

Tím však kouzlo nekončí. Přípravek Multi-Repair Lotion z řady Fibre Clinix Fortify je obohacený o ručně vybranou směs vyživujících složek, díky čemuž vaše vlasy nejen posiluje, ale také omlazuje, takže vypadají a cítí se zdravější. Je to jako omlazující elixír pro vaše kadeře, který jim vdechne nový život a obnoví jejich přirozenou krásu.

Ať už se snažíte opravit poškození, omezit lámavost nebo si jen chcete udržet silné a nádherné kadeře, Fibre Clinix Fortify Multi-Repair Lotion je vaším spolehlivým partnerem. Umožní vám den po dni využívat přirozenou krásu a sílu vašich vlasů.

Přijměte transformující sílu Fibre Clinix Fortify Multi-Repair Lotion. Vstupte do světa, kde jsou vaše vlasy symbolem odolnosti a zářivosti, připravené čelit všemu, co vám přijde do cesty. Pozvedněte svou rutinní péči o vlasy a udělejte z každého dne oslavu revitalizovaných, zdravěji vypadajících vlasů.

  • Použití: Vlasy umyjte Fibre Clinix Fortify zpevňujícím šamponem. Fibre Clinix Fortify Multi-Repair-Lotion naneste na: mokré vlasy a opláchněte po 5 minutách / na vlasy vysušené ručníkem a neoplachujte / malé množství na suché vlasy.
     
  • Složení: Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Behenoyl PG-Trimonium Chloride, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Lanthanum Chloride, C10-40 Isoalkylamidopropylethyldimonium Ethosulfate, Steardimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Niacinamide, Parfum (Fragrance), Glycol Distearate, Hexylene Glycol, Dipropylene Glycol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citric Acid, Citronellol, Benzyl Salicylate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol.
     
  • Objem: 200 ml