Fibre Clinix Tame Booster

Cena: 430,00 Kč Původní cena:

Fibre Clinix Tame Booster je vaše tajná zbraň v boji proti nepoddajným vlasům. Dejte sbohem frustraci z krepatění, poletování a nezvladatelných vlasů a přivítejte svět, ve kterém jsou hladké a zkrocené vlasy realitou každého dne.

Tento přípravek je vytvořený pomocí špičkové technologie a porozumění jedinečným potřebám vlasů, a navržen tak, aby poskytoval jedinečné výsledky těm, kteří se snaží zkrotit své vzpurné prameny.

To, co dělá Booster Fibre Clinix Tame skutečně výjimečným, je jeho schopnost dodat vašim vlasům novou energii. Nejenže vaše kadeře zkrotí a uhladí, ale také neúnavně pracuje na jejich opravě a posílení zevnitř. Dejte sbohem lámavosti a přivítejte vlasy, které jsou stejně odolné jako krásné.

Ať už chcete své vlasy narovnat, natočit nebo udržet jejich přirozenou strukturu, Fibre Clinix Tame Booster se o vaše vlasy postará a každý den vám pomůže dosáhnout výsledků jako ze salonu v pohodlí domova.

Využijte sílu přípravku Fibre Clinix Tame Booster a proměňte svou rutinní péči o vlasy v luxusní zážitek s efektivními výsledky. Dejte sbohem boji s nezvladatelnými vlasy a přijměte hladké a okouzlující kadeře, po kterých jste vždy toužili.

  • Použití: Smíchejte 5 pumpiček s 25 g Fibre Clinix Tribond Kúry. Nechejte působit až 10 minut. Důkladně opláchněte.
     
  • Složení: Aqua (Water, Eau), Propylene Glycol, Dicaprylyl Carbonate, Dimethicone, Behenoyl PG-Trimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Dimethiconol, Laureth-4, Glycosphingolipids, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Hexylene Glycol, Butylene Glycol, Citric Acid, Methylparaben, Hexyl Cinnamal, Limonene, Tocopherol, Benzyl Alcohol, CI 60730 (Ext. Violet 2).
     
  • Objem: 30 ml