Fibre Clinix Tame Taming Sprej

Cena: 399,00 Kč Původní cena:

Odhalte tajemství snadno zkrotitelných a krásně upravených vlasů pomocí Fibre Clinix Tame Taming Spreje. Rozlučte se s každodenním bojem s krepatěním, nepoddajností a zamotanými vlasy a vstupte do světa, kde jsou hladké a snadno upravitelné kadeře realitou každého dne.

Tento inovativní elixír péče o vlasy je důkazem setkání moderní vědy se zázraky přírody. Jedinečné složení spreje Fibre Clinix Tame, které se zaměřuje na potřeby nepoddajných vlasů, kombinuje pokročilou technologii s rostlinnými složkami a přináší ohromující výsledky.

Základem tohoto transformujícího přípravku je průlomová technologie Triple Bonding a C21, která nejen zkrotí vaše nepoddajné prameny, ale také je opraví a posílí zevnitř. Už žádné lámání, žádná frustrace - jen pružné a poddajné vlasy, které vyzařují zdraví a krásu.

Clinix Tame Taming Sprej je vaším spolehlivým společníkem, ať už chcete vlasy narovnat, natočit nebo jen udržet jejich přirozený půvab. Dodá vašemu stylingu lesk a zajistí, že vaše vlasy budou nejen fantasticky vypadat, ale také tak vydrží po dlouhé hodiny.

Využijte transformační sílu spreje Fibre Clinix Tame Taming a vstupte do světa, kde kontrola a krása jdou ruku v ruce. Je čas, aby se nezvladatelné vlasy staly minulostí.

  • Použití: Vlasy umyjte Fibre Clinix Tame Šamponem pro zkrocení vlasů.  Přípravek dobře protřepejte a nastříkejte na vlasy vysušené ručníkem. Neoplachujte. Zamezte kontaktu s očima.
     
  • Složení: Aqua (Water, Eau), Lanthanum Chloride, C10-40 Isoalkylamidopropylethyldimonium Ethosulfate, Steardimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Glycosphingolipids, Stearamidopropyl Dimethylamine, Polyquaternium-37, Dimethicone, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Citric Acid, Butylene Glycol, Behenoyl PG-Trimonium Chloride, Dipropylene Glycol, Hexylene Glycol, Methylparaben, Hexyl Cinnamal, Limonene, Isopropyl Alcohol, Citronellol, Benzyl Salicylate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol.
     
  • Objem: 200 ml