Fibre Clinix Vibrancy Booster

Cena: 430,00 Kč Původní cena:

Fibre Clinix Vibrancy Booster - tajemství, které odhalí skutečný potenciál vašich barevných vlasů a dodá jim novou živost a zářivost. Tento výjimečný booster je vaší osobní cestou k proměně vlasů, díky níž se vaše barvené vlasy stanou výjimečnými.

Tento booster nabízí péči šitou na míru jedinečným potřebám vašich vlasů. Fibre Clinix Vibrancy Booster je vaše řešení pro oživení a zachování úžasné barvy vašich vlasů a zároveň jim poskytne výživu, kterou si zaslouží.

To, co tento booster odlišuje, je jeho schopnost vdechnout vašim vlasům zpět živost. Funguje v součinnosti se šamponem a kondicionérem Fibre Clinix Vibrancy a dodává vašim vlasům koncentrovanou výživu, která omlazuje barvu a zvyšuje její zářivost. Každá kapka je přívalem vitality, který zajistí, že vaše vlasy budou zářit.

Skutečné kouzlo Fibre Clinix Vibrancy Booster však spočívá v jeho transformačních a ochranných vlastnostech. Obohacený o specializované složky obnovuje rovnováhu vašich vlasů, napravuje poškození způsobené procesy barvení a vytváří ochranný štít proti budoucím stresovým vlivům prostředí. Vaše barva zůstává zářivá a vlasy jsou hebké, hedvábné a neuvěřitelně živé.

S každou aplikací pocítíte pozoruhodný rozdíl. Vaše vlasy budou silnější, barva bude zářit intenzivnějším leskem a vaše vlasy se budou pyšnit nově objevenou živostí, která zanechá trvalý dojem.

Pozvedněte svou péči o vlasy na zcela novou úroveň s přípravkem Fibre Clinix Vibrancy Booster - protože vaše vlasy si nezaslouží nic jiného než to nejlepší. Znovu objevte radost z oslnivých a zdravých vlasů, které odrážejí vaši vnitřní zářivost.

  • Použití: Smíchejte 3-5 pumpiček (3-5 g) s 15-25 g Fibre Clinix Kúry. Nechejte působit až 10 minut. Důkladně opláchněte.
     
  • Složení: Aqua (Water, Eau), Polyquaternium-37, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Calcium Hydroxide, Lactic Acid, Citric Acid, Cetearyl Alcohol, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Quaternium-91, Cetrimonium Methosulfate, Methylparaben, Hexyl Cinnamal, Limonene, Isopropyl Alcohol, Benzyl Alcohol, CI 17200 (Red 33).
     
  • Objem: 30 ml