Fibre Clinix Vibrancy Sprej Kondicionér

Cena: 399,00 Kč Původní cena:

Kondicionér ve spreji Fibre Clinix Vibrancy pro barvené vlasy - váš osobní elixír pro péči a oživení vašich zářivých vlasů. Tento inovativní kondicionér ve spreji jde nad rámec běžné péče a nabízí na míru šité ošetření, které omlazuje a zachovává lesk vašich barvených vlasů.

Tento unikátní přípravek rozumí jedinečným potřebám vašich barvených vlasů. Kondicionér ve spreji Fibre Clinix Vibrancy je řešením pro zachování úžasné barvy vašich vlasů a zároveň jim poskytne individuální péči, kterou si skutečně zaslouží. Vyznačuje se schopností dodat vašim vlasům koncentrovanou výživu a revitalizaci. Je navržen jako doplněk k šamponu a boosteru Fibre Clinix Vibrancy a nabízí cílenou péči pro zvýšení zářivosti vaší barvy a prodloužení jejího lesku.

Skutečné kouzlo kondicionéru ve spreji Fibre Clinix Vibrancy však spočívá v jeho transformačních a ochranných vlastnostech. Obohacený o specializované složky obnovuje rovnováhu vašich vlasů, napravuje poškození způsobené procesy barvení a vytváří ochranný štít proti stresujícím vlivům prostředí. Vaše barva zůstává oslnivá a vlasy jsou výjimečně jemné, hedvábné a zářivě živé.

S každou aplikací si všimnete rozdílu. Vaše vlasy budou hladší, barva bude zářit intenzivnějším leskem a vaše vlasy budou vyzařovat obnovenou živost, která upoutá pozornost všude, kam přijdete.

Pozvedněte svou péči o vlasy na zcela novou úroveň s kondicionérem ve spreji Fibre Clinix Vibrancy pro barvené vlasy - protože vaše vlasy si nezaslouží nic jiného než to nejlepší. Znovu objevte radost z živých a zdravých vlasů, které odrážejí vaši vnitřní zářivost.

  • Použití: Vlasy umyjte Vibrancy Šamponem pro barvené vlasy. Kondicionér dobře protřepejte a nastříkejte na vlasy vysušené ručníkem. Neoplachujte. Zamezte kontaktu s očima.
     
  • Složení: Aqua (Water, Eau), Neopentyl Glycol Diheptanoate, Isododecane, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Cetyl Ethylhexanoate, Lanthanum Chloride, C10-40 Isoalkylamidopropylethyldimonium Ethosulfate, Steardimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Calcium Hydroxide, Lactic Acid, Citric Acid, Parfum (Fragrance), Cetrimonium Chloride, Dipropylene Glycol, Polyquaternium-10, Sodium Benzoate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citronellol, Benzyl Salicylate, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol
     
  • Objem: 200 ml