Fibre Clinix Vibrancy Sprej pro ochranu před teplem

Cena: 399,00 Kč Původní cena:

Fibre Clinix Vibrancy Sprej pro ochranu před teplem - základní ochrana proti tepelnému stylingu, speciálně vyvinutá pro zachování lesku a zdraví vašich barvených vlasů. Tato pozoruhodná mlha je víc než jen ochrannou bariérou; je to vaše vstupenka k úžasným, zářivým vlasům, které vyzařují sebevědomí a půvab.

Tento přípravek nejen chrání vaše barvené vlasy před škodlivými účinky tepla, ale také jim dodává péči a revitalizaci. Sprej pro ochranu před teplem Fibre Clinix Vibrancy je spolehlivým řešením, které zajistí, že vaše barva zůstane živá a krásná, a zároveň vašim vlasům poskytne péči, kterou si zaslouží.

To, co tuto mlhu na ochranu před teplem odlišuje, je její transformační síla. Když ji nanesete před stylingem, vytvoří neviditelný štít a ochrání vaše vlasy před intenzivním teplem stylingových nástrojů. Ale tím to nekončí. Tato mlha je obohacena o specializované složky určené k péči o barvené vlasy, které zvyšují jejich lesk a prodlužují jejich zářivost.

Skutečné kouzlo mlhy Fibre Clinix Vibrancy však spočívá v jejích vyživujících a ochranných vlastnostech. Nejenže chrání vlasy před poškozením teplem, ale také napravuje následky barvicích procesů a vytváří ochrannou bariéru proti stresujícím vlivům prostředí. Vaše barva zůstává zářivá a vlasy jsou výjimečně jemné, hedvábné a krásně zářivé.

S každou aplikací pocítíte pozoruhodný rozdíl. Vaše vlasy budou silnější a chráněné, barva bude zářit zesíleným leskem a vaše kadeře budou vyzařovat nově nabytou živost, která zanechá trvalý dojem.

Pozvedněte svůj styling na zcela novou úroveň s mlhou Fibre Clinix Vibrancy pro barvené vlasy - protože vaše vlasy si nezaslouží nic jiného než to nejlepší. Znovu objevte radost z oslnivých, zdravých vlasů, které odrážejí vaši vnitřní zářivost.

  • Použití: Přípravek dobře protřepejte. Nastříkejte šest až deset pumpiček tepelné ochranné mlhy do ručníkem vysušených vlasů. Neoplachujte.
     
  • Složení: Aqua (Water, Eau), Dicaprylyl Carbonate, Cetyl Ethylhexanoate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Lactic Acid, Citric Acid, Calcium Hydroxide, Parfum (Fragrance), Sodium Benzoate, Cetrimonium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hexyl Cinnamal, Limonene, Benzyl Alcohol.
     
  • Objem: 150 ml