Fibre Clinix Volumize Booster

Cena: 430,00 Kč Původní cena:

Fibre Clinix Volumize Booster je evoluční zázrak, díky němuž péči o vlasy povýšíte své vlasy na novou úroveň. Tento booster, precizně vyrobený a navržený tak, aby vyhovoval jedinečným potřebám vašich kadeří, je vstupenkou k vlasům, které nejen poutají pozornost, ale také vyzařují sebedůvěru.

Odhalte potenciál svých vlasů díky špičkovému složení Fibre Clinix Volumize Booster. Obsahuje pokročilé technologie a vyživující složky a neúnavně pracuje na tom, aby vdechl život i těm nejjemnějším vlasům bez života. Dejte sbohem zplihlým, nevýrazným vlasům a přivítejte vlasy, které budou vyzařovat objem, pružnost a vitalitu.

Tento booster se stane vaším parťákem při dosahování cílů, o kterých jste si mysleli, že jsou pro vás nedosažitelné. Ať už toužíte po svůdných vlnách nebo objemném účesu, který se vymyká gravitaci, tento produkt bude vaším spolehlivým spojencem. Bez námahy zvýší tloušťku vašich vlasů a vytvoří plnější a objemnější vzhled, nad kterým budou všichni žasnout.

To, co odlišuje Fibre Clinix Volumize Booster, je jeho schopnost posílit a zpevnit vaše vlasy zevnitř. Tím, že se zaměřuje na samotnou strukturu vašich pramenů a opravuje ji, pomáhá omezit lámání a roztřepené konečky a zajišťuje, že si vaše vlasy udrží svůj nově nabytý objem po dlouhou dobu. Díky lehkému, nemastnému složení si budete užívat všech výhod bez nežádoucích zbytků.

  • Použití: Smíchejte 3-5 pumpiček (3-5 g) s 15-25 g Fibre Clinix Kúry. Nechejte působit až 10 minut. Důkladně opláchněte.
     
  • Složení: Aqua (Water, Eau), Glycerin, Alcohol denat., PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, VP/VA Copolymer, Hydrolyzed Soy Protein, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Carbomer, Parfum (Fragrance), PEG-12 Dimethicone, PEG-12 Allyl Ether, Hexyl Cinnamal, Limonene, PEG-12, Butylene Glycol, Citric Acid, DMDM Hydantoin, Benzyl Alcohol, CI 47005 (Yellow 10), CI 42053 (Green 3).
     
  • Objem: 30 ml