#MyStardust Intense Shine Spray

Cena: 930,00 Kč Původní cena:

#MyStardust Intense Shine Spray, jemná mlha ve spreji, která je lehká jako pírko, vytvoří kolem vašich vlasů magickou auru a propůjčí jim oslnivý lesk, který bude poutat pozornost.

V srdci tohoto zářivého složení se skrývá výtažek z vodního melounu - pozoruhodná složka, která je klíčem k dosažení vysoce lesklých výsledků bez pocitu těžkosti a zatížení. Produkt #MyStardust Intense Shine Spray ale nekončí u lesku. Je to všestranný multifunkční přípravek, který také zvyšuje celkovou hladkost a upravitelnost vašich vlasů. S každou aplikací vlasy nasávají hydratační esenci melounového extraktu, která snižuje krepatění a krotí nepoddajné poletování, jež často sabotuje vaše vlasy.

Ať už se snažíte dodat svému účesu křivky, nebo chcete jednoduše zářit nepopiratelným leskem, #MyStardust Intense Shine Spray je vaším spolehlivým pomocníkem.

Vyzkoušejte proměnlivou sílu spreje #MyStardust, v němž se lehký lesk snoubí s hydratačním kouzlem. Pozvedněte úroveň svých vlasů, omezte jejich krepatění a vychutnejte si vlasy, které intenzivně září.

  • Použití: Přípravek dobře protřepejte. Aplikujte ze vzdálenosti 8-10 cm od suchých vlasů, lehce nastříkejte na celý účes.
     
  • Složení: Isobutane, Cyclopentasiloxane, Alcohol Denat., Disiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Propane, Aqua/ Water/Eau, Citrullus Lanatus (Watermelon) Fruit Extract, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Polyurethane-14, Amp-Acrylates Copolymer, Fragrance/Parfum, PEG-12 Dimethicone, Panthenyl Ethyl Ether, PEG-8 Methicone, Phytantriol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citronellol, Citral, Glycerin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citrulline, Sodium Benzoate, Potassium Benzoate, Phenoxyethanol.
     
  • Množství: 158 g