OSiS+ Air Whip

Cena: 276,00 Kč Původní cena:

OSiS+ Air Whip Flexible Mousse - dokonalá tajná zbraň pro dosažení elegantních a objemných vlasů, které vzdorují gravitaci. Tato inovativní stylingová pěna, vytvořená odborníky na péči o vlasy, je navržena tak, aby vám poskytla svobodu tvarovat vlasy do jakéhokoli účesu, ať už je hladký a uhlazený, nebo divoký a nezkrotný.

Pěna OSiS+ Air Whip se liší jedinečným lehkým složením. Na rozdíl od tradičních pěn, které mohou zanechat vaše vlasy ztuhlé a těžké, nabízí OSiS+ Air Whip lehký dotek, který zanechá vaše vlasy přirozeně pohyblivé a pružné.

S pouhou troškou této kouzelné pěny můžete vytvořit mnoho účesů. Její flexibilní držení vám umožní experimentovat s účesem po celý den bez obav, že by vám účes spadl. Ať už se snažíte o okouzlující vlny, rozcuchanou plážovou texturu nebo dokonale vyčesaný účes, OSiS+ Air Whip je vaším spojencem.

Tato výjimečná pěna nabízí nejen bezkonkurenční stylingovou všestrannost, ale také poskytuje vašim vlasům nezbytnou výživu. Její jedinečná směs složek pomáhá chránit vaše prameny před poškozením teplem a zároveň je udržuje hydratované a zdravé. Dejte sbohem matným vlasům bez života a přivítejte živé vlasy hodné kadeřnického salonu každý den.

Zažijte svobodu nekonečných možností účesu s pružnou pěnou OSiS+ Air Whip. Vylepšete své účesy a dosáhněte elegantního účesu, o kterém jste vždy snili. Popusťte uzdu své kreativitě a pozvedněte styling na novou úroveň s pěnou OSiS+ Air Whip!

  • Použití: Produkt před použitím dobře protřepejte. Při aplikaci držte dnem vzhůru. Naneste na vlhké vlasy, pak vysušte. Vlasy s vlnitými strukturami nechte přirozeně uschnout pro vytvoření skvělého tvarování. Pro posílenou fixaci produkt vrstvěte.
     
  • Složení: Aqua (Water, Eau), Butane, Propane, VP/VA Copolymer, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Cetrimonium Chloride, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cellulose, Polyquaternium-11, Panthenol, Parfum (Fragrance), Lactic Acid, Linalool, Soy Amino Acids, Wheat Amino Acids, Limonene, Phenoxyethanol, Serine, Threonine, Arginine HCl, Geraniol, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Methyl Benzoate.
     
  • Objem: 200 ml