OSiS+ Curl Jam

Cena: 366,00 Kč Původní cena:

OSiS+ Curl Jam Curl Defining Gel - dokonalý klíč k odemknutí plného potenciálu vašich kudrlinek. Tento výjimečný gel je vaším řešením pro přeměnu nepoddajných, nevýrazných kadeří v podmanivou kaskádu definovaných, živých kudrlinek, které vyzařují sebevědomí a šarm.

Tento přípravek oslavuje jedinečnou krásu vašich kadeří, zvýrazňuje jejich strukturu a dodává jim vlhkos a vitalitu. OSiS+ Curl Jam je vaše tajná zbraň, která promění krepaté, beztvaré kadeře v podmanivé umělecké dílo, jež zanechá trvalý dojem.

Odlišností přípravku OSiS+ Curl Jam je jeho výjimečná schopnost vytvarovat přirozenou strukturu vašich vlasů do ohromujících kudrlin. Po nanesení na vlhké vlasy se z něj stane unikátní přípravek na tvarování loken, který vašim kadeřím dodá tu správnou dávku hydratace a pružnosti. Zkrotí krepatění, dodá vlasům hebkost a příjemnost na dotek a připraví je na dokonalou definici kudrlin.

Tím ale OSiS+ Curl Jam nekončí. Nabízí vám flexibilitu při úpravě vašich kadeří podle vašeho přání. Ať už se snažíte o pevné spirály, volné vlny nebo objemné lokny, OSiS+ Curl Jam zajistí, že vaše kadeře budou definované, plné vitality a připravené zaujmout hlavní roli.

Tento gel na lokny není jen o estetice, ale také o péči. Jeho vyspělé složení je obohaceno o vyživující složky, které chrání vlasy před nepříznivými vlivy prostředí a zajišťují, že vaše kadeře zůstanou zdravé, živé a odolné.

Ať už se chystáte na zvláštní příležitost, nebo jen chcete předvést svou každodenní eleganci, gel OSiS+ Curl Jam zajistí, že vaše kadeře budou zářit sebejistotou a půvabem.

Vylepšete svůj styling a oslavte krásu svých přirozených kudrlinek s přípravkem OSiS+ Curl Jam - protože vaše kudrny si zaslouží být středem pozornosti. Znovu objevte radost ze své jedinečné textury vlasů a nechte své kudrny definovat vaši krásu.

  • Použití: Gel na vlny aplikujte na vlhké vlasy a prsty vytvarujte kadeře. Nechte přirozeně uschnout nebo použijte difuzér. Vlasy po vysušení jemně promačkejte pro odhalení tvarovaných jemných kadeří a prstýnků.
     
  • Složení: Aqua (Water, Eau), Glycerin, Sorbitol, Hydroxypropyl Starch, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chondrus Crispus Powder (Carrageenan), Parfum (Fragrance), Algin, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Linalool, Limonene, Benzoic Acid, Methyl Benzoate.
     
  • Objem: 300 ml