OSiS+ Dust It

Cena: 366,00 Kč Původní cena:

OSiS+ Dust It - vaše dokonalé tajemství stylingu! Vstupte do světa neomezené kreativity a bezkonkurenční textury s revolučním produktem, který změní váš styling. OSiS+ Dust It není obyčejný pudr na vlasy; je to univerzální stylingový produkt, který vám umožní dosáhnout těch nejmodernějších a nejunikátnějších účesů.

Pudr OSiS+ Dust It, který byl vyvinut vlasovými odborníky a oblíbili si ho stylisté po celém světě, uvolňuje sílu inovativní technologie, která umocňuje objem, vytváří dynamickou texturu a dodává vlasům záviděníhodný matný vzhled. Ať už toužíte po gravitaci vzdorujícím objemu, nebo po rozcuchaném plážovém vzhledu, tento lehký pudr je dokonalým řešením.

Dejte sbohem zplihlým vlasům bez života a přijměte efekt OSiS+ Dust It. Tento jemný pudr se hladce vmísí do vlasů a dodá jim okamžitý objem a poddajnost. Tajemství úspěchu přípravku spočívá v jeho složení. Pečlivě vybraná směs přírodních složek nejen chrání vlasy před poškozením, ale také je udržuje vyživené a zdravé i po několika hodinách stylingu. Dejte sbohem škodlivým chemickým látkám, protože OSiS+ Dust It neobsahuje parabeny ani sulfáty.

Přípravek je vhodný pro všechny typy, délky a styly vlasů a umožňuje vám popustit uzdu vaší fantazii. Jeho uživatelsky přívětivý design umožňuje přesnou aplikaci a zajišťuje vám plnou kontrolu nad požadovaným vzhledem. Ať už jste profesionální kadeřník, nebo toužíte po změně své každodenní vlasové rutiny, OSiS+ Dust It je změna, na kterou jste čekali. Osvojte si umění kadeřnického stylingu, objevte nové obzory a dosáhněte vzhledu, nad kterým budou všichni žasnout.

  • Použití: Před použitím objemový pudr jemně protřepejte a použijte na suché vlasy, zapracujte prsty. Aplikujte ke kořínkům pro nadzvednutí a do délek pro objem a pro zvýšení držení copánků, a udržení pinetek na místě.
     
  • Složení: Aqua (Water, Eau), Silica Silylate, Sodium Benzoate, Citric Acid.
     
  • Množství: 10 g