OSiS+ Glow

Cena: 366,00 Kč Původní cena:

OSiS+ Glow Sérum proti krepatění - nejlepší přítel vašich vlasů při dosažení hladkých a lesklých vlasů, ať už jsou vlhké nebo suché. Toto pozoruhodné sérum je vaší vstupenkou k proměně krepatých, nevýrazných vlasů v zářivé mistrovské dílo, které vyzařuje sebevědomí a půvab.

Tento jedinečný přípravek zažene krepatění, zkrotí poletování a dodá podmanivý lesk, a přitom pečuje o celkové zdraví vašich vlasů. OSiS+ Glow je vaše tajná zbraň pro dosažení okouzlujícího vzhledu, který vás zaujme všude, kam se vydáte.

To, co skutečně odlišuje OSiS Glow, je jeho neuvěřitelná všestrannost. Při aplikaci na vlhké vlasy se stává ochranným štítem proti vlhkosti, zabraňuje krepatění a zajišťuje, že vaše vlasy zůstanou hladké a uhlazené, když uschnou. Působí také jako elixír, který zadržuje vlhkost a udržuje vlasy hydratované a vyživené po celou dobu stylingu.

Při aplikaci na suché vlasy se OSiS+ Glow stane vaším pomocníkem pro závěrečný lesk. Dejte sbohem matným vlasům bez života a přivítejte vlasy, které září živostí a vitalitou.

OSiS+ Glow však není jen o estetice, ale také o péči. Jeho pokročilé složení je obohaceno o složky, které chrání vlasy před poškozením teplem a stresovými vlivy prostředí a zajišťují, že vaše kadeře zůstanou zdravé a silné.

Se sérem OSiS+ Glow Frizz Control & Shine můžete bez obav vytvořit jakýkoli účes, protože víte, že vaše vlasy zůstanou hladké, zářivé a pružné. Ať už si vytvoříte uhlazený, lesklý účes, rozcuchané vlny nebo elegantní účes, OSiS+ Glow vám zajistí sebejistý lesk.

Zlepšete svůj styling a poznejte krásu lesklých vlasů bez krepatění s OSiS+ Glow - protože vaše vlasy si nezaslouží nic míň než dokonalost. Znovu objevte radost z přirozeného lesku a elegance svých vlasů bez ohledu na příležitost.

  • Použití: Sérum proti krepatění vlasů lze aplikovat na vlhké nebo suché vlasy.
     
  • Složení: Aqua (Water, Eau), Dicaprylyl Carbonate, Dicaprylyl Ether, Polyquaternium-37, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Parfum (Fragrance), Cetearyl Alcohol, Sodium Benzoate, Linalool, Isopropyl Alcohol, Citric Acid, Limonene, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Methyl Benzoate, Ethyl Benzoate.
     
  • Objem: 50 ml