OSiS+ Grip

Cena: 276,00 Kč Původní cena:

Pěnové tužidlo OSiS+ Grip Extra Strong Mousse - váš dokonalý partner pro dosažení vlasů, které vzdorují gravitaci a zůstanou pevné při každém dobrodružství. Tato výjimečná stylingová pěna není jen o fixaci, ale o tom, že vašim vlasům umožní dostat se do centra pozornosti s neochvějnou jistotou a nepřekonatelnou kontrolou.

OSiS+ Grip je impozantním spojencem, který vašim vlasům poskytne pevnou přilnavost, aby obstály v každodenních výzvách. Je vyroben s mimořádně silným složením a bez námahy formuje vaše vlasy do účesů, které se vzpírají gravitaci a vydrží, přičemž si zachovává na dotek příjemnou hebkost, díky níž vaše vlasy působí přirozeně.

Popusťte uzdu svému tvůrčímu géniovi a tvarujte své vlasy pomocí pěny OSiS+ Grip Extra Strong Mousse. Ať už se snažíte o elegantní image, dynamický texturovaný či gravitaci vzdorující účes, tento produkt vám umožní vyjádřit se s neomezenou kreativitou.

  • Použití: Pěnu před použitím dobře protřepejte. Náledně naneste na vlhké vlasy a vyfoukejte pomocí kartáče, případně natočte vlhké vlasy na natáčky a vlasy vysušte v sušící helmě.
     
  • Složení: Aqua (Water, Eau), VP/VA Copolymer, Butane, Propane, Polyquaternium-11, Polyquaternium-4, Sodium Benzoate, Cetrimonium Chloride, Panthenol, Parfum (Fragrance), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylamide Copolymer, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Linalool, Limonene, Geraniol, Sodium Metabisulfite, Methyl Benzoate.
     
  • Objem: 200 ml