OSiS+ Hairbody

Cena: 292,00 Kč Původní cena:

OSiS+ Hairbody - přípravek pro vlasy, které vzdorují gravitaci a vyzařují neokázalý objem. Tento revoluční stylingový elixír není jen o pozvednutí vašich vlasů, ale o vdechnutí života do vašich vlasů.

Dejte sbohem zplihlým vlasům - OSiS+ Hairbody je vaší vstupenkou k úchvatné proměně. Ať už se snažíte o odvážný, avantgardní účes, hravý a koketní vzhled nebo elegantní a nadčasové vlny, tento produkt vám umožní tvořit a přetvářet a vaše vlasy v plátno nekonečných možností.

Fixační objemový sprej OSiS+ Hairbody není jen produkt; je to váš partner ve vyjadřování, symbol vaší jedinečnosti a důkaz toho, že se odmítáte spokojit s něčím menším než výjimečným. Vstupte do světa zesíleného půvabu se sprejem OSiS+ Hairbody Bodifying Spray - dokonalým přípravkem pro ty, kdo touží po extravagantním objemu. Zažijte vzrušující pocit z vlasů, které vzdorují gravitaci, upoutávají pozornost a zanechávají za sebou stopu odvahy a krásy.

  • Použití: Objemový sprej naneste na vlhké vlasy. Následně vlasy vysušte pomocí kulatého kartáče pro objem nebo nechte přirozeně uschnout pro přirozené tvarování.
     
  • Složení: Aqua (Water, Eau), Alcohol denat., VP/VA Copolymer, Propylene Glycol, Quaternium-80, Parfum (Fragrance), Linalool, Lactic Acid, Limonene, Geraniol, Benzoic Acid, Methyl Benzoate.
     
  • Objem: 200 ml