OSiS+ Soft Dust

Cena: 366,00 Kč Původní cena:

Pudr OSiS+ Soft Dust - vaše tajná zbraň pro elegantní a neodolatelně poddajné vlasy. Tento revoluční stylingový pudr není jen o dodání objemu, ale o tom, že dodá vašim vlasům jemné, vzdušné objetí, které si říká o obdiv.

Složení OSiS+ Soft Dust je lehké a působí od kořínků až ke konečkům, čímž promění vaše vlasy v plátno luxusní hebkosti a hravého pohybu. Rozlučte se s těžkými, zatíženými vlasy - OSiS+ Soft Dust je tu, aby vyzval vaše kadeře k ladnému a svobodnému tanci.

Uvolněte v sobě umělce a tvarujte své vlasy do nejrůznějších účesů pomocí jemného pudru OSiS+. Ať už toužíte po účesu inspirovaném boho stylem, koketní a bezstarostné textuře, nebo po eleganci, tento produkt vám umožní vytvářet s každou aplikací svůj jedinečný vlasový příběh. Proměňte svou každodenní rutinu v rituál plný požitků a kreativity. Pudr pro objem OSiS+ Soft Dust není jen produkt; je to výzva k přijetí krásy v nedokonalosti.

Vstupte do světa jemnosti a stylu s pudrem OSiS+ Soft Dust - dokonalým společníkem pro ty, kteří hledají objemnou eleganci s jemným dotykem. Zažijte potěšení z vlasů, které jsou lehké jako pírko, a přesto vyzařují podmanivé kouzlo, jemuž nelze odolat.

  • Použití: Objemový pudr před použitím jemně protřepejte. Následně naneste na suché vlasy a prsty vpracujte pro posílení podpory kořínků. Dále naneste na střední délky a vlasy prsty jemně rozcuchejte. Pro posílení podpory kořínků zkombinujte na koříncích s OSiS+ Dust It vlasovým pudrem.
     
  • Složení: Aqua (Water, Eau), Glycerin, Silica Silylate, Hydrated Silica, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Maris Sal (Sea Salt, Sel Marin), Citric Acid, Sodium Sulfate, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Linalool, Sorbitol, Limonene, Geraniol, Citronellol, Citral, Methyl Benzoate.
     
  • Množství: 10 g