OSiS+ Texture Craft

Cena: 349,00 Kč Původní cena:

OSiS+ Texture Craft, dokonalý stylingový společník pro ty, kteří touží po lehkém, texturovaném vzhledu. Texture Craft, vytvořený značkou OSiS+, která je proslulá svými inovativními produkty pro úpravu vlasů, je produkt, který mění pravidla hry a umožňuje snadno dosáhnout pozoruhodné textury, definice a kreativních stylů.

OSiS+ Texture Craft je všestranný stylingový přípravek, který vám umožní vytvářet účesy, z nichž vyzařuje sebedůvěra a individualita. Ať už se snažíte o rozcuchané vlny nebo definované, ostré styly, tento výjimečný přípravek poskytuje základ pro všechny účesy.

Lehké složení přípravku Texture Craft zajistí, že vaše vlasy zůstanou na dotek jemné a poddajné, nikdy nebudou zatížené ani slepené. Jeho inovativní složení nabízí vyváženou fixaci a pružnost, takže můžete měnit účes během dne, aniž byste narušili jeho celistvost. Toto výjimečné složení dodá vašim vlasům hloubku, rozměr a nádech nedotaženého šarmu, což vám umožní bez námahy vytvářet originální účesy.

  • Použití: Strukturující sprej dobře protřepejte. Používejte v krátkých dávkách na suché vlasy ze vzdálenosti přibližně 20 cm, zároveň přitom zvedejte velké sekce pro vytvoření strukturovaného objemu vlasů. Vlasy rozcuchejte pomocí prstů.
     
  • Složení: Dimethyl Ether, Alcohol denat., VP/VA Copolymer, Aqua (Water, Eau), Silica Dimethyl Silylate, Glycerin, Parfum (Fragrance), Linalool, Benzoic Acid, Methyl Benzoate.
     
  • Objem: 300 ml