OSiS+ Tipsy Twirl

Cena: 366,00 Kč Původní cena:

OSiS+ Tipsy Twirl Wave and Curl Enhancing Jelly - tajný elixír, který po nanesení na vlhké vlasy promění obyčejné vlny v okouzlující, pružné lokny. Toto výjimečné želé je vaším řešením, které vám pomůže objevit svou vnitřní bohyni kudrlin a dosáhnout svůdných, výrazných vln, které poutají pozornost.

Tento přípravek pozvedne vaši hru s vlasy, dodá vašim přirozeným vlnám šmrnc a vytvoří okouzlující kudrny. OSiS+ Tipsy Twirl je vstupenkou ke zkrocení krepatění, vylepšení textury a vytvarování svůdných, fascinujících vln, které vzbuzují čistou eleganci a půvab.

To, co skutečně odlišuje OSiS+ Tipsy Twirl, je jeho schopnost pracovat v dokonalé harmonii s přirozenou strukturou vašich vlasů. Po nanesení na vlhké vlasy se z něj stane kouzelník pro tvorbu vln, který vašim vlasům dodá tu správnou vlhkost a pružnost. Oživí vaše vlny a dodá jim pružnost a výraznost, kterou nelze ignorovat.

Tím však OSiS+ Tipsy Twirl nekončí. Je to také geniální tvarovací přípravek, který vám pomůže vlny snadno tvarovat a definovat. Rozlučte se s plochými vlnami bez života a přivítejte hlavu plnou bujných, podmanivých kudrlin, které vyzařují sebevědomí a šarm.

Toto želé na umocnění kudrlinek není jen o estetice, ale také o péči. Jeho pokročilé složení je obohaceno o vyživující složky, které chrání vlasy před nepříznivými vlivy prostředí a zajišťují, že vaše kadeře zůstanou zdravé a odolné.

S želé na vlny a kudrliny OSiS+ Tipsy Twirl můžete směle obdivovat své přirozené vlny. Ať už se honosíte volnými, romantickými kadeřemi, nebo odvážnými, objemnými kudrnami, OSiS+ Tipsy Twirl zajistí, že vaše vlasy budou bez námahy vypadat úžasně bez ohledu na příležitost.

Vylepšete svůj styling a objevte krásu svých přirozených vln s OSiS+ Tipsy Twirl - protože vaše vlasy si zaslouží zářit sebevědomím a půvabem. Znovu objevte radost ze své jedinečné textury vlasů a nechte své vlny a kudrliny, aby se dostaly do centra pozornosti.

  • Použití: Naneste želé pro zvýraznění kadeří do dlaní, pak použijte na vlhké vlasy a prsty vytvarujte přirozené kadeře a vlny. Nechte přirozeně uschnout nebo vysušte pomocí difuzéru. Vlasy šetrně promačkejte pro odhalení vláčných a krásně tvarovaných kadeří a vln.
     
  • Složení: Aqua (Water, Eau), Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Sucrose, Chondrus Crispus Powder (Carrageenan), Benzyl Alcohol, Sodium Polyitaconate, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Dehydroacetic Acid, Linalool, Methyl Benzoate.
     
  • Objem: 300 ml