SESSION LABEL THE SALT

Cena: 423,00 Kč Původní cena:

Session Label The Salt je dokonalý stylingový základ, který vám pomáhá vytvořit efekt plážových vln. The Salt, vytvořený značkou Session Label, která je proslulá svými odbornými znalostmi v oblasti profesionálního kadeřnictví, je produkt, který mění pravidla hry a umožňuje snadno dosáhnout vytouženého texturovaného plážového vzhledu.

Přípravek The Salt je transformující solný sprej, který napodobuje účinky oceánské vody a dodává přirozenou rozcuchanou texturu a vlny. Stačí pár dávek tohoto lehkého spreje a vaše vlasy získají nenucený, živý vzhled, který vyzařuje uvolněnou sebejistotu a přirozenou krásu. Ať už toužíte po volných, rozcuchaných vlnách, nebo po strukturovaném účesu, The Salt vám poskytne dokonalou rovnováhu mezi zpevněním a texturou.

Jedinečné složení tužidla The Salt zajišťuje, že vaše vlasy zůstanou na dotek jemné, nikdy ne ztuhlé nebo krepaté. Lehké složení umožňuje snadné tvarování a úpravu během dne a dává vám svobodu vytvořit si požadovaný plážový účes, kdykoli budete mít náladu.

  • Použití: Naneste na ručníkem vysušené vlasy. Vlny nebo kadeře upravte do požadovaného tvaru. Nechte přirozeně uschnout nebo vysušte pomocí difuzéru nastaveného na nízký stupeň. Pro rozcuchanější styl vlasy po vysušení zatočte a promačkejte.
     
  • Složení: Aqua (Water, Eau), Alcohol denat., Magnesium Sulfate, Sodium Citrate, PEG-32, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum (Fragrance), Lactic Acid, Linalool, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Alcohol, Methyl Benzoate.
     
  • Objem: 200 ml