Barvení a zesvětlení vlasů

Přemýšlíte, jak oživit vaše vlasy? Ať už novou barvou, nebo návratem k vaší původní barvě, můžete se spolehnout, že s námi bude výsledek perfektní. Naši kadeřníci se pravidelně účastní školení v oblasti novinek a trendů barvení vlasů.

Metody barvení a zesvětlení vlasů

Balayage

Název této populární barvící techniky pochází z francouzštiny. Slovo “balayer” totiž znamená “zametat”. Vaše vlasy vlastně zameteme štětcem tak, že barevný přechod nemá žádné ostré hranice. Tím se liší tahle technika například od melíru, kdy jsou vybrané prameny odděleny a zabaleny do fólie. U balayage prameny držíme v jedné ruce a druhou na ně malujeme pohybem podobným zametání. Tak vzniká barevná textura různé intenzity, přechody mezi barevnými pramínky jsou plynulé a jemné. Proto i výsledný look je přirozený a svěží.


Ombré (dip dye)

Přechody mezi barvami jsou u ombré o dost výraznější, než u balayage. Je pro ty klientky, které očekávají výraznější barevný efekt. Barva se aplikuje kolem výšky uší až do konce délek. To vytvoří výrazný efekt. Ombre je původně určené pro brunetky, kterým se zesvětluje spodní partie vlasů.


Sombré

Jde o jemnější verzi ombré. Název techniky pochází z anglického slova “soft” a ombré. Protože není přechod mezi barvami vlasů tak výrazný, hodí se i pro blondýnky. Sombré si hraje s tmavšími a světlejšími tóny. U klasického ombré se barva u kořínků a konečků může lišit až o šest odstínů, u sombré je to maximálně o tři.


Melír

Stále jedna z nejoblíbenějších barvících technik. Kadeřník vybere jen některé prameny nebo části vlasů a ty zabalí do fólie s barvou. Klidně lze využít více než jednu barvu. Aby melír správně podpořil vaši osobnost, je důležité pečlivě zvážit odstín barvy. Zamyslete se nad tím, zda chcete opravdu výraznou změnu, nebo raději něco decentního. Můžete taky zkusit podbarvení, nebo melíry jen v přední části účesu.


Mikromelír

Pokud máte pocit, že klasický melír mívá příliš silné proužky, zkusíme se zaměřit na mikromelír. Jde v podstatě o melír, ale požadujeme od něj co nejpřirozenější efekt. Barvíme tenké proužky a finální vzhled je velmi přirozený. Jak vypadá mikromelír od nás? Podívejte se na náš Instagram!


Dekolorace

Proces odbarvení vlasů, které vlastně zesvětlujeme tím, že z nich postupně odstraňujeme barvu a pigment. Doporučujeme se u nás nejprve zastavit na konzultaci, než se do celého procesu společně pustíme. Zvážíme, jak náročná tato procedura bude, kolik návštěv v salonu si vyžádá a jak finančně nákladné to bude. Vždy se snažíme, aby zátěž pro vlasy byla co nejméně agresivní a dekolorace nesmí znamenat zničení vlasu. Způsob postupného odbarvování a zároveň intenzivního vyživování vlasu je za nás jediný akceptovatelný přístup.

Pro všechny výše uvedené techniky používáme špičkovou vlasovou péči a barvy na vlasy Schwarzkopf Professional. Objednejte se k nám ještě dnes!

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Nenechte si ujít žádné akce a novinky!

Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉


Nenechte si ujít žádné akce a novinky!
Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉