Profesionální kosmetické
ošetření pleti Dermalogica

Svěřte svou pleť našemu pleťovému terapeutovi a nechte se hýčkat profesionální kosmetikou Dermalogica.
Každému ošetření předchází odborná analýza pleti, abychom zjistili jak je na tom Vaše pleť a mohli jsme sestavit jedinečné a na míru připravené ošetření jen pro Vás.

Dermalogica ProSkin®
Komplexní ošetření pokaždé jinak
 

ProSkin 30

čas: 30-40 min / 1 190 Kč

Expresní cílené ošetření pleti produkty Dermalogica, zaměřené na hlavní problém klienta, např.  doplnění hydratace, zklidnění, rozjasnění a sjednocení pleti nebo ideální příležitost jak si vyzkoušet produkty Dermalogica na vlastní kůži. Ošetření pro všechny, kteří hledají výsledky v krátkém čase

ProSkin 60

čas: 60-70 min / 1 990 Kč

Komplexní ošetření pleti, krku a dekoltu, zcela vytvořené individuálně na míru Vaší pokožce s nejvyšším ohledem na její potřeby. Zahrnuje profesionální aktivní produkty, specifické techniky a nejmodernější technologie. Zaměřuje se na dlouhodobé řešení problémů pleti (např. vrásky, pigmentové skvrny, akné..).
 

Co zahrnuje ošetření ProSkin 60?

  • konzultace

  • uvítací rituál

  • dvojí čištění pleti

  • profesionální exfoliace (peeling)

  • extrakci (čištění ultrazvukovou špachtlí + ruční hloubkové čištění je-li třeba)

  • dotyková terapie (lymfatická masáž obličeje a dekoltu) 

  • serum, maska dle specifického problému pleti, zapracování bt micro (ultrazvuková špachtle pro profesionály) spojeno s přístrojovým ošetrením LED Therapy

  • péče o ruce při působení masky

  • závěrečná tonizace a hydratace, ošetření očního okolí, aplikace přípravku s SPF faktorem

  • Skin fitness plán - plán ošetření a doporučených produktů vaši domácí péče o pleť

Pro Bright Treatment®

čas: 45 min / 1 990 Kč

Trápí vás nejednotný tón pleti a s ním spojené pigmentové skvrny? Ztrácí Vaše pleť jas a cítíte, že potřebuje vaše pleť rozjasnit? V tom případě je ošetření Pro Bright právě pro Vás.

Pro Bright je vysoce účinné ošetření zaměřeno na hyperpigmentace, pozánětlivou hyperpigmentaci (flíčky po akné) a rozjasnění pleti pomocí vysoce stabilního vitamínu C a chemického peelu.

Výsledkem je zářivá, hebká a hydratovaná plet‘.

Kosmetické ošetření pro teenagery

čas: 60 min / 1 790 Kč

Kosmetické ošetření pro teenagery, které trápí problematická pleť v dospívání. Ošetření zahrnuje konzultaci, diagnostiku pleti a individuální plán domácí péče. Co to znamená? Díky konzultaci zjistíme jak jste se o svou pleť doposud starali, poradíme Vám jak se o pleť správně starat a čemu se naopak vyhnout. Doporučíme Vám nejvhodnější produkty, pro vaši pleť.

Dermalogica vyvinula speciální řadu produktů - Clear start, která díky svým léčivým složkám (jako např. kyselina salicylová) a zklidňujícím botanickým výtažkům pomáhá léčit a zamezit vzniku akné u dospívající pleti.


Doplňková ošetření

PRO NECK FLASH

čas: 20 min / 390 Kč

Speciální ošetření krku a dekoltu, které zpevňuje, vyhlazuje a zmírňuje vzhled jemných linek a pigmentových skvrn. Ošetření zahrnuje exfoliaci, masáž a aplikaci speciálně vyvinuté profesionální masky - Neck fit refining masque.

Pro maximální výsledky doporučujeme sérii po sobě jdoucích ošetření.

PRO EYE FLASH

čas: 20 min / 390 Kč

Speciální ošetření očního okolí, které rozjasňuje, vyhlazuje a minimalizuje výskyt jemných linek a vrásek. Sjednocuje tón pleti a zlepšuje její texturu prostřednictvím intenzivní stimulace a infuze aktivních rostlinných látek.

Pro maximální výsledky doporučujeme sérii po sobě jdoucích ošetření. PRO EYE FLASH je doplňkové ošetření k ProSkin nebo Pro Power peel.