Chemický peeling Dermalogica

Jde o neinvazivní metodu, kterou používáme pro ošetření všech typů pleti. Chemický peeling dokáže zmírnit jizvy po akné, eliminovat rozšířené póry a vyhladit první jemné vrásky. Zralou pleť viditelně omlazuje a bojuje proti hyperpigmentaci. Při jeho aplikaci se využívají různé skupiny ovocných kyselin, které odstraňují svrchní vrstvu pleti. Připravte se na to, že po ošetření může docházet několik následujících dní k jemnému olupování pokožky. Výsledek v podobě zářivé pleti uvidíte nejpozději do 14 dnů od ošetření.

Délka ošetření  30 min / 60 min

Cena ošetření 1 690 Kč nebo 2 390 Kč

Jak ošetření probíhá?

Ošetření provádíme profesionálním chemickým peelingem Dermalogica Pro Power Peel.
Před jeho nanesením provedeme nejprve dvojí čištění pleti. Poté ji odmastíme produktem One-Step Prep.
Těmito kroky připravíme pokožku obličeje a dekoltu na následnou aplikaci chemického peelingu.

Pro ošetření máme tři varianty peelingů

Jednotlivé varianty produktu se liší svým výsledkem. Společně zjistíme, co vaše pleť potřebuje a vybereme jeden z následujících peelingů:

UltraBright peel - Rozjasňuje mdlou pleť a minimalizuje výskyt jemných vrásek. Hydratuje suchou pokožku a podporuje tvorbu kolagenu. Obsahuje kyselinu mléčnou, kyselinu fytovou, proteolytické enzymy a extrakt z hroznů.
AGEreversal peel - Vyhlazuje a sjednocuje tón pleti. Zmírňuje projevy hyperpigmentace, minimalizuje výskyt jemných linek a vrásek. Obsahuje kyselinu glykolovou, kyselinu fytovou a extrakt z opuncie.

PowerClear peel - Pomáhá předcházet akné, viditelně zmírňuje pozánětlivou hyperpigmentaci (flíčky po akné). Tento chemický peeling také zjemňuje jizvy po akné. Snižuje nadměrnou produkci mazu a pomáhá čištění pórů. Obsahuje kyselinu salicylovou, kyselinu mandlovou, kyselinu jablečnou a terpineol-thymol komplex.

Po chemickém peelingu obličeje pleť neutralizujeme. V závislosti na typu ošetření nanášíme IonActive sérum a hydratační zklidňující masku, kterou necháme působit pod LED světlem. Na závěr provádíme dermální vrstvení. Jde o nanášení několika vrstev produktů na čistou pleť. Vrstvení umožní vstřebat větší množství hydratačních složek.

Co následuje po chemickém peelingu?

Po ošetření může být pleť zarudlá a citlivější. Mezi nežádoucí účinky patří mimo jiné suchost, podráždění, zarudnutí, otok, pocit napjatosti, olupování. Následující dny po ošetření se může začít pleť olupovat. Pokud po ošetření nedochází k olupování pleti, neznamená to, že ošetření nebylo účinné - olupování ani šupinatost se nemusí objevit. Účinnost ošetření poznáte i samotným dotykem - textura pleti.

  • Po ošetření musíte pleť hydratovat a chránit krémem s minimálně SPF30.

  • Vyhýbejte se přímému pobytu na slunci 2-3 týdny.

  • Dodržujte klidový režim po ošetření - následující dny vynechejte saunu, páru a namáhavé cvičení.

  • Ve dnech po ošetření cca 2-3 doporučujeme zvýšit pitný režim.

  • Pokud se objeví olupování pleti, v žádném případě olupování nepomáhejte. 

  • Po dobu 10 dní vynechejte exfoliaci pomocí jiného produktu.

  • Aplikaci make-upu doporučujeme nejdříve 24 hodin po ošetření.


V jakých případech pro vás není ošetření vhodné?

- Těhotenství, kojení / Kožní choroby, infekce - např: opar. / V uplynulých 2 týdnech proběhla - exfoliace pomocí laserem, světelná terapie, mikrodermabraze, chemický peeling. / V průběhu minulého týdne byla provedena aplikace botoxu nebo jiné injekčně aplikované látky. / V uplynulých 6 měsících byly užity léky na akné. / V uplynulých 72 hodinách byla provedena depilace voskem.

Nabízíme 2 varianty ošetření

Pro Power Peel 30

čas: 30 min /  1  690 Kč

Rychlé a velmi efektivní ošetření pleti chemickým peelingem pro ty, kteří hledají okamžitý výsledek. Jedná se o expresní a intenzivní ošetření, které pleť vyhlazuje a zároveň bojuje proti nedokonalostem. I za krátký čas dokážeme udělat pro vaši pleť maximum. 

Přínosy: Viditelně omlazuje stárnoucí pleť, vyhlazuje jemné vrásky a pomáhá k odstranění pigmentových skvrn a jizviček. Pomáhá léčit akné, zatahuje póry, vyhlazuje a zjemňuje texturu pleti. 

Pro Power Peel 60

čas: 60 min /  2  390 Kč

Komplexní ošetření pleti, krku a dekoltu vysoce účinným chemickým peelingem. Ošetření kombinujeme s dotykovou terapií, LED lampou a vysoce hydratační regenerační maskou.

Přínosy: Viditelně omlazuje stárnoucí pleť, vyhlazuje jemné vrásky, pomáhá k odstranění pigmentových skvrn a jizviček. Pomáhá léčit akné, zatahuje póry, vyhlazuje a zjemňuje texturu pleti.