Úprava a barvení obočí a řas

Toužíte po souměrném a hustém obočí? Nebo si přejete jemně zvýraznit své řasy?
Variant, kterými k takovému vzhledu dojít, je hned několik.
V našem salonu se postaráme o to, aby byl výsledek co nejpřirozenější.

Barvení a úprava obočí

Správně zvoleným odstínem barvy zvýrazníme i ty nejmenší a nejjemnější chloupky. Pak obočí pinzetou vytvarujeme do přirozeného tvaru a odstraníme chloupky, které jsou mimo požadovaný tvar. V našem salonu provádíme také microblading, kdy jemně vytetovanými chloupky doplníme tvar a hustotu vašeho obočí. Laminace je zase variantou tehdy, pokud potřebujete zkrotit hustější obočí.

Barvení řas a lash lifting

Barvení řas vám ušetří čas v koupelně a hlavně se budete těšit ze zvýrazněných očí hned při prvním ranním pohledu do zrcadla. V sauně ani bazénu vás nebude trápit rozmazaná řasenka. Jde o praktickou kosmetickou proceduru, která není zdlouhavá a skvěle poslouží. Pokud máte to štěstí, že jsou vaše řasy husté a dlouhé, pomůžeme definovat jejich tvar lash liftingem.

Barvení řas a obočí i jeho úpravu provádíme během péče pleťového terapeuta v našem salonu. Na procedury jako lash lifting, microblading a laminace obočí se můžete objednat také zvlášť. Podívejte se na ceník jednotlivých služeb a zajistěte si váš termín prostřednictvím rezervačního formuláře.