Kadeřnictví Cutegory Praha 3

Pokud se rozhodntete navštívit kadeřnictví Cutegory, ihned zjistíte, že se služby našeho salonu výrazně liší od nabídky běžných kadeřnictví.

Preferujeme osobní přístup. Naši klienti se k nám rádi vrací právě proto, že se jim u nás dostane nadstandadní péče jak v oblasti kadeřnických služeb tak i kosmetického poradenství. To vše v příjemné a přátelské atmosféře, díky které alespoň na chvíli zapomenete na starosti běžného dne.

Společně se snažíme najít cestu k tomu, abyste se cítili dobře nejenom v novém účesu, ale abyste z našeho salonu odcházeli s dobrou náladou a spokojeni. I přesto, že poskytujeme profesionální a nadstardní péči, jsou ceny našeho kadeřnictví velmi příznivé. V dnešní zrychlené době dokážeme informovat klienty o aktuálních trendech, jsme profesionální tým, který se pravidelně proškoluje na té nejvyšší úrovni. Zajímá nás váš názor, chceme slyšet vaše přání. Navštivte nás, slibujeme, že budete odcházet spokojeni!

 

Kadeřnicke služby Praha 3

V našem kadeřnictví najdete zkušený tým s dlouhodobou praxí v oboru. Pracujeme pouze se špičkovou profesionální vlasovou kosmetikou Schfartzkopf Profesional včetně šamponů a barev. Chcete úplně nový styl, nebo slavnostní či kreativní účes? U nás vždy bez problémů – poskytujeme kadeřnické služby od A do Z, pro dámy i pány. Stříháme, barvíme, tónujeme i prodlužujeme vlasy, vytvoříme vám okouzlující melír, nápaditý slavnostní účes nebo jedinečný kreativní účes.

Jak o to vidí naši zákaznící?

Nejste si jistí zda k nám zavítat? Přečtěte si jak nás hodnotí zákazníci našeho salónu. Dbáme na tom aby naše služby byly vždy na špičkové úrovni.

 

Jsme tu pro vás