Preferujeme osobní přístup, proto se k nám klienti rádi vrací. Zaměřujeme se na dámské i pánské účesy a další kadeřnické služby. Jsme váš salon v centru Prahy. Objednejte se k nám ještě dnes a zažijte změnu, po které toužíte.

Vlasy jsou náš život

Společně hledáme cestu k vašemu novému účesu. Chceme, abyste se v něm cítili skvěle, čas strávený u nás si užili v pohodě, a odcházeli odpočatí a spokojení. Poskytujeme pro vaše vlasy špičkové profesionální služby, které jsou za dostupné ceny. S klienty diskutujeme o aktuálních trendech a novinkách v oblasti hair stylingu. Důležité pro nás ale je především to, abyste se ve svém “novém já” cítili příjemně a sebevědomě. Stavte se u nás!

V péči profesionálů

Jsme špičkový tým, který se neustále zajímá o novinky v oboru. Pravidelně se účastníme školení nových technik v oblasti střihu, barvení a péče o vlasy. Pracujeme pouze s profesionální vlasovou kosmetikou Schwarzkopf Professional. Využíváme z jejich sortimentu barvy na vlasy, šampony, kondicionéry a další pečující a stylingové přípravky. Hledáte nový styl, kreativní vzhled nebo si přejete svatební účes? Splníme všechna vaše přání.