Regenerační vlasová péče Olaplex

Olaplex je řada patentované vlasové péče, kterou zachraňujeme vlasy zničené chemickým, tepelným nebo mechanickým poškozením. Olaplex umí skvělé výsledky i u opravdu silně poškozených vlasů. Ošetření Olaplex skutečně zlepšuje strukturu vlasu!

Proč je Olaplex zázrak?

Naše vlasy obsahují miliony disulfidových vazeb. Co to je? Tyhle vazby dodávají vlasům jejich strukturu, pevnost a stabilitu. Když se disulfidové vazby přeruší, dojde k poškození. Jak se to může stát? Nejčastěji vlivem chemických procesů během barvení, ale i špatnou životosprávou, vnějším okolím, nebo nevhodnou péčí o vlasy. Olaplex obnovuje takto poškozené a narušené vlasy silou zevnitř ven. A to díky patentované složce Bis-Aminopropyl Diglycol Dimeleate.

Olaplex před a po

Jakmile jsou všechny vazby opět neporušené a zarovnané, vy máte zdravé, krásné, lesklé vlasy, které jsou navíc hebké na dotek. Olaplex se používá na vlasy všech typů. Díky němu můžeme během jednoho sezení v salonu dokázat změnit barvu vašich vlasů z černé na platinovou blond. A i poté budou stále pevné a zdravé. Navštivte náš salon v Praze a dopřejte si profesionální péči Olaplex.

Chcete používat Olaplex doma?

Produkty s čísly 1 a 2 jsou pouze pro profesionální použití v salonu. Jen tehdy lze garantovat deklarovaný účinek. Produkty 0, 2, 3, 4, 5, 6, 7 a 8 jsou pro domácí použití. Naši zkušení kadeřníci vám rádi poradí, jak používat Olaplex šampon a další produkty tak, abyste dosáhli očekávaného výsledku.


Sledujte nás na Sociálních sítích