Profesionílní kosmetické
ošetření pleti Dermalogica

Svěřte svou pleť našemu pleťovému terapeutovi a nechte se hýčkat profesionální kosmetikou Dermalogica.
Každému ošetření předchází odborná analýza pleti, abychom zjistili jak je na tom Vaše pleť a mohli jsme sestavit jedinečné a na míru připravené ošetření jen pro Vás.

FACE FIT®
Rychlé a efektivní ošetření pleti

Expresní a efektivní ošetření. Ideální příležitost jak si vyzkoušet produkty Dermalogica na vlastní kůži. Vhodné pro speciální událost, sezónní péči nebo rychlé zdokonalení pleti. Možnost jak vyzkoušet nejnovější produkty Dermalogica.

čas: 15 min / 490 Kč

Dermalogica ProSkin®
Komplexní ošetření pokaždé jinak
 

ProSkin 30

čas: 30-40 min / 990 Kč

Cílené a efektivní ošetření pleti produkty Dermalogica, zaměřené na hlavní problém klienta, např.  čištění zanesených pórů, doplnění hydratace, rozjasnění a sjednocení pleti.  Rychlé, cílené a velmi účinné Dermalogica ošetření pro všechny, kteří hledají výsledky v krátkém čase. Každé ošetření se sestavuje individuálně a na míru Vaší pleti.

ProSkin 60

čas: 60-70 min / 1 890 Kč

Komplexní ošetření pleti, krku a dekoltu produkty Dermalogica, zcela vytvořené individuálně na míru Vaší pokožce s nejvyšším ohledem na její potřeby.  Zaměřuje se na dlouhodobé řešení problémů pleti (např. vrásky, pigmentové skvrny, akné..).  Jedinečné ošetření pleti, kde společně vytváříme produktový plán přímo na míru vaší pleti, ale také jej doplníme dotykovou terapií vyvinutou společností Dermalogica pro maximální relaxaci.

Pro Bright Treatment®

čas: 40 min / 1 890 Kč

Trápí vás nejednotný tón pleti a s ním spojené pigmentové skrvny? Ztrácí Vaše pleť jas a cítíte, že potřebuje vaše pleť rozjasnit? V tom případě je ošetření Pro Bright právě pro Vás.

Pro Bright je vysoce účinné ošetření zaměřeno na hyperpigmentace, pozánětlivou hyperpigmentaci (flíčky po akné) a rozjasnění pleti pomocí vysoce stabilního vitamínu C.

Jak ošetření probíhá?

Ošetření se skládá ze tří intenzivních částí:

  • Začíná dvojím čištěním pleti, jehož součástí je chemický peel, který zajistí exfoliaci a lepší vstřebávání vitamínu C do pleti. 
  • Následně pomocí Micro proudu, který je perfektní na pronikání aktivních látek do pleti, zapracujeme vysoce stabilní vitamin C. 
  • Poté naneseme liftingovou alginátovou masku, která v pleti uzamkne vitamín C a zajistí hydrataci. Na závěr provedeme dermálním vrstvení.


Výsledkem je zářivá, hebká a hydratovaná plet‘.
 

Kosmetické ošetření pro teenagery

čas: 60 min / 1 690 Kč

Kosmetické ošetření pro teenagery, které trápí problematická pleť v dospívání. Ošetření zahrnuje konzultaci, diagnostiku pleti a individuální plán domácí péče. Co to znamená? Díky konzultaci zjistíme jak jste se o svou pleť doposud starali, poradíme Vám jak se o pleť správně starat a čemu se naopak vyhnout. Doporučíme Vám nejvhodnější produkty, pro vaši pleť.

Dermalogica vyvinula speciální řadu produktů - Clear start, která díky svým léčivým složkám (jako např. kyselina salicylová) a zklidňujícím botanickým výtažkům pomáhá léčit a zamezit vzniku akné u dospívající pleti.

Abychom dokázali bojovat s akné, je důležité vytvořit správné návyky v péči o pleť. Musíme se vyhnout používání produktů obsahující komedogenní složky (ucpávající póry) jako je lanolin a minerální oleje. Dále složky, které vysušují, jako například alkohol - dehydratace vede k nadměrné produkci mazu, která podporuje vznik nových zanícení. Také umělé vůně a barviva, které mohou náchylnou pleť k zanícení ještě více podráždit.