Profesionílní kosmetické
ošetření Dermalogica

Svěřte svou pleť našemu pleťovému terapeutovi a nechte se hýčkat profesionální kosmetikou Dermalogica.
Každému ošetření předchází odborná analýza pleti, abychom zjistili jak je na tom Vaše pleť a mohli jsme sestavit jedinečné a na míru připravené ošetření jen pro Vás.

FACE FIT
Rychlé a efektivní ošetření pleti

Expresní a efektivní ošetření. Ideální příležitost jak si vyzkoušet produkty na vlastní kůži
Vhodné pro speciální událost, sezónní péči nebo rychlé zdokonalení pleti.
Možnost jak vyzkoušet nejnovější produkty Dermalogica.

15 min / 350 Kč

Online rezervace

ProSkin®
Komplexní ošetření pokaždé jinak

ProSkin 30

30 min / od 1 100 Kč

Cílené ošetření, individuálně přizpůsobené podle analýzy pleti Face Mapping®.  Nechte našeho odborného pleťového terapeuta navrhnout toto 30-ti minutové ošetření konkrétně jen pro vás a vaše specifické potřeby pleti. Jedinečné ošetření pleti, přizpůsobené vaší pleti i vašemu času.

ProSkin 60

60 min / od 2 000 Kč

Komplexní ošetření pleti, které je pokaždé jedinečné. Individuální, senzorické ošetření zahrnující profesionální aktivní produkty, specifické techniky a nejmodernější technologie. Toto ultimátní, plně personalizované ošetření je jedinečnou relaxační cestou k vaší nejzdravější pokožce.

Online rezervace

Pro Power Peel 30®
Chemický peeling

Pro Power Peel 30

30 min /  1 500 Kč

Expresní 30-ti minutové ošetření vysoce aktivním chemickým peelem ProPower Peel, přizpůsobené potřebám vaší pleti. Toto intenzivní ošetření vyhlazuje pokožku a zaměřuje se individuálně na projevy akné, hyperpigmentace či předčasného stárnutí.

Pro Power Peel 60

60 min /  2 500 Kč

Maximálně účinné a plně přizpůsobené: nikdy jste neměli ošetření chemickým peelem, jako je toto! Komplexní 60-ti minutové ošetření spojuje náš ProPower Peel s pokročilými technikami ošetření pleti, individuálně přizpůsobené na neustále se měnící potřeby vaší pokožky.

Online rezervace