Kadeřník / Kadeřnice

Hledáš férového a stabilního zaměstnavatele? Pokud ano, tak jsi zde správně. Hledáme do zbrusu nového salónu na Praze 3, se skvělou myšlenkou a vizí kolegy, kadeřníky a kadeřnice s různou délkou praxe.

Chceš využít možnost pracovat v úplně novém prostředí salónu Cutegory, který ti nabízí velice dobré finanční podmínky, zázemí, přátelský a férový přístup, možnost dále se zdokonalovat a zároveň předávat své zkušenosti dál?

Nebojte se nám ozvat a zjistit víc o super možnosti vytvořit si vlastní pozici a vybudovat kariéru na novém místě, kde můžete učit sebe a zároveň nás.

Nabízíme práci jak na HPP nebo spolupráci pro OSVČ. Zároveň od nás dostaneš širokou paletu benefitů.

Místo pracoviště:  Přemyslovská 1572/10, Praha – Vinohrady
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo, dohoda o pracovní činnosti (na dobu neurčitou)
Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
Jazyky: čeština (pokročilá), angličtina (základní)
Benefity: bonusy/prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickday, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, možnost delšího neplaceného volna, profesní/osobní kouč, individuální rozpočet na osobnostní růst, vyhrazený čas na inovace, rozjezd zcela nového projektu

Ozvěte se našemu provoznímu Robertovi na
robert@cutegory.cz nebo na 777 775 777‬

Odpovědní formulář