Airtouch

Objevte kouzlo oslnivého vzhledu díky Airtouch - inovativní zesvětlovací technice vlasů. Tato nejmodernější metoda barvení přináší do světa úprav vlasů nový standard. Airtouch není jen zesvětlování vlasů; je to umění, které propůjčuje vašim vlasům elegantní a přirozený vzhled.

Prohlédněte si fotky našich prací

O metodě Airtouch

Airtouch, nebo také Air Touch, je speciální způsob barvení vlasů. Vybrané prameny (asi 30 až 50 % z celkového objemu vlasů) se otočí a vyfoukají fénem, díky čemuž se od nich oddělí kratší a slabší vlasy (tzv. baby vlásky). Barví se jenom ty, které v daném prameni zůstanou. Takovým procesem se eliminují tvrdé přechody barvy a výsledek je velmi přirozený. Protože se při této technice barví pouze silné vlasy, které dorůstají do délek, vašim vlasům poskytuje efekt 3D objemu.

Jemný styl barvení

Jde o jemnou techniku, která se hodí pro ty, kteří do svých přirozených vlasů chtějí vnést jen trochu barvy pro zesvětlení. Výsledkem je dokonale prolnutá barva, která skvěle zapadne do vašeho přírodního odstínu. S Airtouch tak získávají vaše vlasy nový rozměr, plný světelných odstínů a jemných přechodů. Tato technika není jen o zesvětlování, ale o vytváření osobitého vzhledu, který zdůrazní vaši individualitu. Airtouch navíc minimalizuje poškození vlasů, díky čemuž zůstanou zdravé a pružné.

V čem je Airtouch jiný?

Balayage a ombré jsou v našem salonu stále velmi populární, pro oddělení pramenů se používá česání. Airtouch je další variantou barvení, u kterého okolí pouhým okem ani nepozná, že jste podstoupili barvení. U této metody nehrozí viditelné odrosty, proto doporučujeme proceduru absolvovat jednou za 4-6 měsíců. Pokud tedy hledáte kompromis mezi melírem a přirozeným lookem, tato zesvětlovací, k vlasům šetrná technika, je pro vás tou pravou volbou!

Hledáte inspiraci pro váš nový vzhled? Podívejte se na našem Instagramu do galerie vlasových proměn. Objednávejte se online nebo telefonicky. Jsme váš salon v centru Prahy a Brna.

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Prohlédněte si naše práce

Nenechte si ujít žádné akce a novinky!

Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉


Nenechte si ujít žádné akce a novinky!
Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉