O Nás

Naše filozofie

Žádný kadeřník z nebe nespadl, ani ho nevystřihli z módního žurnálu. Jsou to prostě dlouhé roky dřiny, než člověk zvládne tohle řemeslo. Jenže pak se to stane! Už nestřiháte, ale tvoříte. Už nečešete, ale hladíte. Přestanete barvit, abyste začali malovat. Každým střihem pak vyprávíte příběh. Takový, který vašeho klienta neomrzí. Který se stane jeho přirozenou součástí a s ubíhajícími dny neztratí ani špetku své původní krásy. A spolu s tímhle příběhem pomáháme klientům poznat nejenom jejich vlasy, ale i je samotné. Takový je i náš salon... Pracujeme s těmi nejlepšími lidmi, používáme prémiové produkty a děláme vše pro to, aby každá vaše návštěva byla opravdovým zážitkem!

Vysoko nad standardem, daleko za vaším očekáváním. Trochu nobl, trochu punk. Přesně tak, jak to máte rádi. Ale vždy o vlásek lepší.

Jsme Cutegory® - Salon jiné kategorie!

Tak tohle jsme my...

V Cutegory® jsme jedna skvělá parta profesionálů, kteří rozumí nejen své práci, ale i vašemu stylu. Každý z našeho týmu vám tak dokáže "střihnout" takové služby, které potěší vás i vaše nejbližší.

Filip Jizba

Top stylist – Praha

Libby Mandáková

Top stylist – Praha

Jaroslav Vlček

Top stylist – Praha

Nicola Kořánová

Top stylist – Praha


Lucie Fišerová

Senior stylist – Praha

Aneta Houšková 

Senior stylista – Praha

Nicola Kočvarová

Senior stylista – Praha

Karolína Libichová

Senior stylista – Praha


Kosmetika

Marie Kyryljuková
Certifikovaný pleťový terapeut Dermalogica


Backoffice

Klára Janovská

Provozní salónu Cutegory® – Praha
klara@cutegory.cz

Stanislava Vartsaba

Recepční – Praha

Denisa Králová

Recepční – Praha