Vstupní konzultace ZDARMA

Jsme tady, abychom vám pomohli objevit a zdůraznit vaši jedinečnou krásu prostřednictvím inovativních střihů, barev a úprav, které podtrhnou vaši osobnost. Každý z našich klientů je unikátní a zaslouží si individuální přístup. Věříme, že klíčem k dokonalému účesu je porozumění vašim představám, životnímu stylu a osobnosti.

Chceme si být naprosto jistí, že splníme bezchybně vaše představy o nových vlasech, a proto nabízíme bezplatnou vstupní konzultaci na naše kadeřnické služby. Díky ní zjistíme, co vaše vlasy potřebují, v jakém jsou stavu a co všechno zažily. Pobavíme se s vámi o historii barvení a dalších chemických zásazích z minulosti a ujasníme si celkový proces proměny. Bez ohledu na to, zda toužíte po odvážné změně, osvěžujícím střihu nebo jemném zvýraznění, naše vstupní konzultace jsou klíčem k dosažení vašeho ideálního vzhledu.

To nejlepší pro vaše vlasy

Při konzultaci se dozvíme, zda jsou vlasy mastné nebo suché, i jaká je jejich poréznost - čím vyšší poréznost, tím více je vlas opotřebovaný (odbarvováním, žehlením, horkým stylingem, špatným způsobem sušení a dalšími vlivy). Tohle všechno má velký vliv na to, co si k nim vlastně můžeme dovolit. Dozvíme se, jak bude barva na vašich vlasech pracovat a jakou pečující kosmetiku pro ně máme zvolit. Zjistíme, jaký střih je pro vlasy nejlepší.

V našem kadeřnictví neklademe důraz pouze na vzhled, ale také na kvalitu služeb. Používáme nejnovější techniky a trendy v oboru, abychom vám zajistili optimální výsledek. Sledujeme aktuální módní směry a neustále se vzděláváme, abychom vám mohli poskytnout ty nejlepší služby.

Stříhání vlasů pomůže k vysněné délce

Trápí vás, že vaše vlasy nechtějí dorůst do délky? Chyba bude nejspíš v tom, že se bráníte stříhání. Pokud si necháváte konečky zastřihnout jen například dvakrát do roka, paradoxně nedokáží růst. Konečky se totiž třepí a lámou, proto nemají šanci. Naši vlasoví experti doporučují stříhání, i kdyby jen o 1-2 centimetry, jednou za dva měsíce. Během konzultace se zaměříme právě i na vaše konečky.

Barva vlasů konečně podle vašich představ

Každý vlas má odlišnou pigmentaci, tvar, je jinak hrubý. Každý profesionální kadeřník musí pro dokonalý výsledek svojí práce vědět, jak se vlasy chovají při mytí. Taky ho zajímá, jestli mají obarvené blond vlasy sklon ke žloutnutí a zda se při vymývání barvy dostávají do měděných (nebo jiných) odlesků.

Velké vlasové proměny

Při velkých vlasových proměnách je pro nás konzultace velmi důležitá. Probereme barvu a vzhled vlasů, kterého chcete do budoucna docílit. Zhodnotíme, zda vašeho požadovaného výsledku můžeme dosáhnout. Ve většině případů se jedná o delší proces a více návštěv u kadeřníka. Probereme průběh následujících návštěv a domácí péči o vlasy - tak, aby vaše vlasy zůstaly v plné síle i při větším chemickém zásahu.

Objednejte se k nám na bezplatnou konzultaci, která bude trvat 15 - 30 minut.
Jsme vaše kadeřnictví v centru Prahy a Brna!

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Nenechte si ujít žádné akce a novinky!

Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉


Nenechte si ujít žádné akce a novinky!
Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉