Pánský střih

Dokonale padnoucí střih je základ. Budete se v něm cítit sebevědomě nejen po odchodu ze salonu, ale zároveň vám usnadní práci s domácím stylingem vlasů. Vydrží vypadat skvěle i několik týdnů. Společně si řekneme, jaký střih navrhujeme a co od něj očekáváte vy.

Krátké vlasy - málo času v koupelně

U pánského střihu obecně platí, čím kratší, tím méně času na styling budete doma potřebovat. Stříháme nůžkami i strojkem. U kratších vlasů jsou nejoblíbenější pánské střihy:

  • buzz cut, 

  • crew cut, 

  • undercut, 

  • fade cut,

  • ivy league haircut

  • fade (low, mid, high)

Polodlouhé vlasy - máte odvahu na ofinu?

U nás mu říkáme s nadsázkou “podle hrnce”, ve světě má honosnější název french crop. Další variantou může být střih pompadour, který hlásí velký comeback. V 50. letech minulého století ho proslavil Elvis Presley, dnes ho nosí třeba David Beckham, Justin Timberlake nebo Colin Farrell. Střih charakterizuje výrazně krátká délka boků a temene hlavy. Horní část i ofina jsou o dost delší, můžou mít 9 až 15 cm. Další tip na polodlouhé vlasy je side part. Jeho podstatou je rozdělit vlasy na dvě strany s tím, že dělící čára je jasně viditelná. Side part je top volba pro manažery a formálnější office prostředí celkově.

Dlouhé vlasy stáhněte

Mezi oblíbené účesy pro dlouhé vlasy patří top knot nebo man bun. Ten první je drdol usazený na vrchu hlavy, ten druhý je na temeni. Jestli mu chcete dodat šmrnc originality, spojete ho s vyholenou hlavou po stranách.


Spěcháte? Jsme i pánské kadeřnictví bez nutnosti objednání předem.
Chcete si však zajistit čas, který vám bude vyhovovat nejvíc?
Navštivte náš rezervační formulář

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Nenechte si ujít žádné akce a novinky!

Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉


Nenechte si ujít žádné akce a novinky!
Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉