Pánský střih

Chápeme, že váš účes je vizitkou vaší osobnosti, a proto vám přinášíme nejmodernější trendy spojené s tradičními technikami. Naše kadeřnické služby kladou důraz na individuální přístup a respektují jedinečnost každého muže, který k nám přichází. Naši kadeřníci jsou zde, aby vám pomohli najít ten pravý pánský střih, který vám dodá sebevědomí a vyjádří váš osobitý styl. Bez ohledu na to, jestli upřednostňujete sofistikovaný elegantní vzhled nebo odvážné experimentování s texturami a délkou vlasů, jsme tu pro vás.

Prohlédněte si fotky našich prací

Naši zkušení kadeřníci mají nejen odborné know-how, ale také cit pro individualitu každého muže, který usedá do našeho křesla. Pracují s precizností a detaily, aby vytvořili střih, který bude nejen pohodlný, ale také stylový. Ať už preferujete moderní či retro styly, jsme zde, abychom vám vytvořili účes, ve kterém se budete cítit sebejistě.

Krátké vlasy - málo času v koupelně

Krátké účesy nabízejí nejen moderní vzhled, ale také praktičnost pro každodenní život. U pánského střihu totiž obecně platí, že čím kratší střih, tím méně času na styling budete doma potřebovat. Stříháme nůžkami i strojkem. U kratších vlasů jsou nejoblíbenější pánské střihy:

  • buzz cut, 

  • crew cut, 

  • undercut,

  • ivy league haircut

  • fade cut (low, mid, high)

Polodlouhé vlasy - máte odvahu na ofinu?

U nás mu říkáme s nadsázkou “podle hrnce”, ve světě má honosnější název french crop. Další variantou může být střih pompadour, který hlásí velký comeback. V 50. letech minulého století ho proslavil Elvis Presley, dnes ho nosí třeba David Beckham, Justin Timberlake nebo Colin Farrell. Střih charakterizuje výrazně krátká délka boků a temene hlavy. Horní část i ofina jsou o dost delší, můžou mít 9 až 15 cm. Další tip na polodlouhé vlasy je side part. Jeho podstatou je rozdělit vlasy na dvě strany s tím, že dělící čára je jasně viditelná. Side part je top volba pro manažery a formálnější office prostředí celkově.

Dlouhé vlasy stáhněte

Mezi oblíbené účesy pro dlouhé vlasy patří top knot nebo man bun. Ten první je drdol usazený na vrchu hlavy, ten druhý je na temeni. Jestli mu chcete dodat šmrnc originality, spojete ho s vyholenou hlavou po stranách.

Naši kadeřníci jsou špičkově vyškoleni a mají bohaté zkušenosti s pánskými střihy. Bez ohledu na to, zda preferujete klasický elegantní vzhled nebo moderní experimentování, naši odborníci vytvoří střih přesně podle vašich představ. Po střihu vám navíc ukážeme, jak si účes udržet a supravovat doma. Zároveň vám doporučíme vhodné produkty pro péči o vlasy, které vám pomohou udržet dokonalý vzhled mezi návštěvami.

Kudrnaté vlasy

Jsme si vědomi, že úprava kudrnatých vlasů je specifická a často náročná, a proto si kudrnaté vlasy zaslouží jedinečný přístup. Naši zkušení kadeřníci přinášejí do své práce nejen odbornost, ale také ohled na vaše potřeby a životní styl. Vytvoří vám pánský střih, který nejen zdůrazní krásu a strukturu kudrlin, ale bude i snadno upravitelný doma. Chceme, abyste se cítili sebejistě nejen při odchodu z našeho salonu, ale každý den.

Neponechávejte styling kudrnatých vlasů náhodě. Dopřejte svým vlasům péči, kterou si zaslouží. Jsme zde pro vás, abychom vám vytvořili pánský střih, který odráží vaši jedinečnost a zároveň usnadní každodenní styling.


Spěcháte? Jsme i pánské kadeřnictví bez nutnosti objednání předemChcete si však zajistit čas, který vám bude vyhovovat nejvíc?
Navštivte náš rezervační formulář

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Nenechte si ujít žádné akce a novinky!

Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉


Nenechte si ujít žádné akce a novinky!
Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉