Kadeřnictví v Praze a Brně "bez objednání"

Máte nečekaně důležitou akci, nebo jste prostě jen zjistili, že vaše vlasy potřebují urgentní péči?
Jsme tu pro vás i bez objednání! Vždy však doporučujeme si předem zavolat, nebo se podívat na náš online rezervačního systému . Bohužel vzhledem k naší obsazenosti nemůžeme garantovat, že pro vás vždy najdeme ihned volný termín, zvláště u časově náročnějších procedur.

Kadeřnické služby

Jsme profesionální kadeřnické studio v Praze na Vinohradech a Brně. V rámci našich kadeřnických úkonů nabízíme barvení odrostů, celé délky vlasů, melír, ombre, balayage a další varianty kreativního barvení.Dále provádíme dekoloraci a samozřejmě také střih, kulmování a žehlení vlasů. Pro budoucí nevěsty také svatební účes.
Ceny jednotlivých služeb najdete v našem ceníku. V našem salonu používáme přípravky značky Schwarzkopf Professional, Authentic Beauty Concept a Olaplex

Další procedury pro vaši krásu

Máte zájem o profesionální péči o pleť? V našem studiu je kosmetika prováděná za pomoci špičkových produktů značky Dermalogica.

Ty jsou vegan friendly, netestované na zvířatech, bez umělých barviv a parfemací. Kromě samotného kosmetického ošetření u nás provádíme také úpravu řas a obočí včetně laminace a microbladingu, depilace a další služby.

Zajímá vás naše práce? Podívejte se, jaké vlasové proměny jsme provedli nebo nás sledujte na Instagramu