Balayage

Chcete dosáhnout světlejších vlasů přirozenou a šetrnou technikou barvení vlasů? Balayage, která se stala symbolem moderního a přirozeného looku, je stále oblíbenější technika, a to právě pro svůj jemný vzhled. Balayage je metoda zvýraznění vlasů, která vytváří nádherný přirozený efekt, zároveň však dodá účesu hloubku, strukturu a svěžest, a také pomůže zvýraznit kontury obličeje.

Prohlédněte si fotky našich prací

Co je to balayage?

Balayage (často také nesprávně označována jako baleayage, bayalage, baylage, balyage, balayge či baleage) je moderní technika barvení vlasů, která se stala jedním z nejžádanějších trendů v oblasti úpravy vlasů, nabízející přirozený a oslnivý vzhled.

Balayer znamená ve francouzštině zametat; z toho odvozený název techniky vystihuje také její princip. Balayage se vyznačuje nanášením barvy štětcem na silnější prameny vlasů lehkým pohybem ruky, který se podobá zametání. Jednotlivé prameny tedy nejsou precizně vybírané a barvené, jako je tomu u melíru. Oproti tradičnímu barvení, které vytváří přesné linie, balayage vytváří plynulé přechody a přirozený efekt.

Šetrný způsob barvení

Balayage si zakládá na své přirozenosti a šetrnosti. Přechody mezi barvou nejsou jasně viditelné, její nanášení začíná někde v úrovni uší. Proto jsou i odrosty vlasů málo patrné a velice přirozené. Na rozdíl od celkového odbarvení nemusíte díky tomu každý měsíc běhat pro doplnění barvy.

Proč je balayage tak populární?

Balayage nabízí přirozený efekt, navíc díky plynulým přechodům nemusíte často obnovovat barvení, což znamená nižší údržbu a menší zatížení pro vaše vlasy. Bez ohledu na délku nebo typ vlasů balayage zdůrazní vaši přirozenou krásu a dodá vašemu účesu moderní, elegantní a přirozený vzhled.

Proč si balayage vybrat?

Jednou z hlavních výhod balayage je, že není nutné pravidelně obnovovat barvu. Díky tomu se vaše vlasy budou zůstanou zdravé a nepoškozené. Balayage se také snadno přizpůsobuje různým délkám vlasů a typům pleti, což z ní činí skvělou volbu pro všechny.

Další výhodou balayage je, že se jedná o velmi odolnou techniku, která vydrží dlouho. To znamená, že se nemusíte stresovat tím, že vaše barva vybledne a ztratí svůj původní lesk. Navíc je také skvělou volbou pro ty, kteří chtějí změnit svůj vzhled, aniž by museli často navštěvovat kadeřníka.

Pokud jste unavení z tradičních vlasových metod, balayage může být pro vás to pravé řešení. Tato technika vytváří přirozený, ale zároveň moderní a elegantní vzhled, což vám umožní vypadat skvěle bez toho, abyste museli trávit hodiny před zrcadlem.

Jste připraveni vyzkoušet něco nového a moderního? Neváhejte a dejte balayage šanci! Uvidíte, že se stanete centrem pozornosti a budete se cítit sebevědoměji než kdy dříve. Získejte s balayage ten dokonalý, přirozený vzhled, po kterém jste vždy toužili.

Zvažujete ombré, melír, airtouch nebo hledáte inspiraci pro změnu? Podívejte se na náš Instagram, kde si můžete prohlédnout práce našich kadeřníků.

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Nenechte si ujít žádné akce a novinky!

Přihlaste se do odběru newsletteru a nic vám již neuteče 😉


Nenechte si ujít žádné akce a novinky!
Přihlaste se do odběru newsletteru a nic vám již neuteče 😉