Dámský střih

Věříme, že správný střih vlasů může udělat zázraky pro sebevědomí a celkový dojem. Každá žena je jedinečná, a právě proto v Cutegory salonech klademe důraz na individuální přístup. Naši kadeřníci vás vyslechnou, porozumí vašim přáním a představám, a následně vám vytvoří sestřih, který bude dokonale ladit s vaší osobností a životním stylem.

Jaké střihy jsou aktuálně trendy?

Prohlédněte si fotky našich prací

Dlouhým vlasům dodáme řád, krátkým šmrnc a eleganci a kudrnaté vlasy odlehčíme. Dámské střihy vlasů mají obrovské množství variant. Pokud se potřebujete inspirovat, prohlédněte si výsledky naší práce. Chcete experimentovat? Nechte to na nás!

Krátké účesy nebo dlouhé vlasy?

Můžeme pouze oživit stávající střih, nebo společně najít nový styl. Elegance, modernost, nebo odvážný vzhled - necháme se inspirovat vašimi představami a přineseme vám střih, který bude reflektovat vaši jedinečnost. Bez ohledu na to, zda preferujete klasický rovný střih, lob účes, wolf cut, vrstvený střih, mullet účes, pixie cut, mikádo nebo také bob účes či jiný kreativní střih - v našem kadeřnictví splníme všechna vaše přání a váš vzhled doladíme k dokonalosti!

A co takhle ofina?

V našem kadeřnictví nabízíme pro stálé klientky také střih ofiny. Láká vás francouzská ofina, nebo spíše záclonová ofina či účes známý hlavně pod anglickým názvem side bangs? Umíme vše!

Jak o ně pečovat

Ze salonu odcházíte se skvělým střihem a vlasy jsou zároveň perfektně vyživené. V našem kadeřnictví vám rádi poradíme, jak o vlasy pravidelně pečovat i doma a které produkty značky Schwarzkopf, Kevin Murphy nebo Authentic Beauty si pro to vybrat.

Zarezervujte si svou návštěvu v jednom z našich kadeřnictví v Praze či Brně a dejte svým vlasům nový život.

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Nenechte si ujít žádné akce a novinky!

Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉


Nenechte si ujít žádné akce a novinky!
Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉