Wolf cut

Wolf cut (nebo také wolfcut) je moderní účes, který se stal jedním z největších trendů vlasového stylingu. Tento účes je inspirovaný volně žijícími vlky a kombinuje kratší vrchní partie vlasů s delšími dolními částmi. Výsledkem je přirozeně objemný účes, který dodává vlasům dynamiku a strukturu.

Podívejte se na fotky našich prací!

Toužíte po výrazném a svěžím vzhledu? Pak je pro vás wolf cut ideální volbou! Jeho krátké vrchní partie dodávají tváři kontury a zdůrazňují rysy obličeje, zatímco delší dolní partie přidávají objem a texturu. Tento účes je vhodný pro všechny typy vlasů a dokáže vyrovnat nerovnoměrnou hustotu vlasů.

Wolf cut se hodí pro každodenní nošení, ale také se skvěle vyjímá na různých společenských akcích. Díky wolf cut účesu získáte moderní a stylový vzhled, který vás bude vždycky odlišovat od ostatních. Nebojte se vyzkoušet tento trendový střih vlasů a dopřejte si novou úroveň sebevědomí a stylu.

Naši kadeřníci dokáží tento účes přizpůsobit vašemu tvaru obličeje a vlasové struktuře. Díky správnému střihu budete mít vždy perfektně padnoucí účes a nebudete muset trávit příliš času před zrcadlem.

Upřednostňujete však jiné střihy vlasů? Třeba mikádopixie cut nebo mullet účes? Není problém, splníme všechna vaše přání! Navštivte nás v jednom z našich kadeřnictví v Praze či Brně a dejte svým vlasům nový život.

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Nenechte si ujít žádné akce a novinky!

Přihlaste se do odběru newsletteru a nic vám již neuteče 😉


Nenechte si ujít žádné akce a novinky!
Přihlaste se do odběru newsletteru a nic vám již neuteče 😉