Mikádo

Mikádo je elegantní a moderní dámský střih vlasů, který dodá vašemu vzhledu sofistikovaný a stylový nádech. Tento střih je ideální pro ženy, které hledají osobitý a výrazný look.

Podívejte se na fotky našich prací!

Nejen střih vlasů, ale také symbol sebevědomí a ženskosti - to je účes mikádo. Tento moderní a elegantní střih se v posledních letech stal ikonickým a oblíbeným mezi ženami různého věku a stylu.

Krátké mikádo? Prostříhané mikádo? Nebo upřednostňujete dlouhé mikádo, či si dokonce troufáte na mikádo s ofinou? Jednou z největších výhod tohoto střihu je jeho všestrannost. Mikádo účes se dá snadno přizpůsobit různým typům vlasů a tvarům obličeje, což z něj činí skvělou volbu pro každou ženu. Můžete si vybrat mezi rovnými vlasy pro elegantní vzhled, lehkými vlnami pro neformální a hravý look, nebo kudrlinkami pro romantický a bohémský styl. Možností je opravdu mnoho! Pokud tedy toužíte po změně a chcete vyzkoušet něco nového, mikádo je pro vás tou správnou volbou. Naši zkušení kadeřníci vám pomohou vybrat ten nejoptimálnější střih právě pro vás a poradí vám s následnou péčí o vaše vlasy.

Mikádo je střih, který nikdy nevyjde z módy. Jeho elegantní a moderní vzhled je stále populární a atraktivní pro ženy po celém světě. Tak proč tento ikonický střih nezkusit? Neotálejte a udělejte si radost novým střihem, který vám dodá sebevědomí a šarm. Jste připravena na změnu? Buďte odvážná a zkuste něco nového - zkuste mikádo!

Upřednostňujete však jiné střihy vlasů? Třeba pixie cut, wolf cut nebo mullet účes? Není problém, splníme všechna vaše přání! Navštivte nás v jednom z našich kadeřnictví v Praze či Brně a dejte svým vlasům nový život.

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Nenechte si ujít žádné akce a novinky!

Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉


Nenechte si ujít žádné akce a novinky!
Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉