Dámské a pánské kadeřnictví

Preferujeme osobní přístup, proto se k nám klienti rádi vrací. Zaměřujeme se na dámské i pánské účesy a další kadeřnické služby.
Jsme oblíbené kadeřnictví v centru Prahy a Brna. Objednejte se k nám ještě dnes a zažijte změnu, po které toužíte.
Aby byly naše služby perfektní, nabízíme vstupní konzultaci zdarma.

Balayage

Způsob barvení, který vás bude bavit pro svou přirozenost a šetrnost. Přechody mezi barvou nejsou zřetelné, i odrosty jsou proto málo patrné.

Barvení, nebo zesvětlení vlasů

Společně vybereme takovou barvu, která se k vám bude hodit nejvíce. V rámci barvení děláme i melír, ombré, balayage a další techniky.

Melírování vlasů

Stále nejoblíbenější technika probarvování, která skvěle oživí vaše vlasy. Melír sluší každé délce, hodí se pro dlouhé i krátké vlasy.

Dámský střih

Správný a precizně vytvořený střih dodá vašim vlasům šmrnc! Díky tomu budou vypadat po několik týdnů skvěle a upraveně.

Pánský střih

Střih musí sedět k vaší osobnosti, řídit se trendy za každou cenu nemá smysl. Chcete jen zastřihnout o pár milimetrů, nebo zkusíte něco extravagantního?

Vlasy jsou náš život

Společně hledáme cestu k vašemu novému účesu. Chceme, abyste se v něm cítili skvěle, čas strávený u nás si užili v pohodě, odcházeli odpočatí a spokojení. Poskytujeme pro vaše vlasy špičkové profesionální služby. S klienty diskutujeme o aktuálních trendech a novinkách v oblasti hair stylingu. Důležité pro nás ale je především to, abyste se ve svém “novém já” cítili příjemně a sebevědomě. Stavte se u nás na bezplatnou vstupní konzultaci!

V péči profesionálů

Jsme špičkový tým, který se neustále zajímá o novinky v oboru. Pravidelně se účastníme školení nových technik v oblasti střihu, barvení a péče o vlasy. Pracujeme pouze s profesionální vlasovou kosmetikou Schwarzkopf Professional, Authentic Beauty Concept, Kevin Murphy, MalibuC, MyIdentyty#, K18. Využíváme z jejich sortimentu barvy na vlasy, šampony, kondicionéry a další pečující a stylingové přípravky.
Hledáte nový styl, kreativní vzhled nebo si přejete svatební účes? Splníme všechna vaše přání.

Zajímá vás naše práce?

Podívejte se, jaké vlasové proměny jsme provedli nebo nás sledujte na Instagramu