Dámské a pánské kadeřnictví

Preferujeme osobní přístup, proto se k nám klienti rádi vracejí. Zaměřujeme se na dámské i pánské účesy a další kadeřnické služby. Jsme oblíbené kadeřnictví v centru Prahy a Brna. Objednejte se k nám ještě dnes a zažijte změnu, po které toužíte. Aby byly naše služby perfektní, nabízíme vstupní konzultaci zdarma.

Vstupní konzultace zdarma

Aby výsledek naší práce byl co nejlepší, tak každé větší proměně předchází precizní konzultace.

Balayage

Moderní způsob zesvětlení, který vás bude bavit pro svou přirozenost a šetrnost. Přechody mezi barvou nejsou zřetelné, a odrosty jsou proto časem málo patrné.

Airtouch

Jedná se o nejmodernější techniku barvení, která je dokonale šetrná k vašim vlasům. Pokud hledáte kompromis mezi melírem a přirozeným lookem, tak je to pro vás jasná volba.

Barvení, nebo zesvětlení vlasů

Společně zvolíme takovou barvu, která se k vám bude hodit nejvíce. V rámci barvení děláme i melír, ombré, balayage a další techniky.

Melír a Mikromelír

Stále jedna z nejoblíbenější technik odbarvení vlasů, která skvěle oživí vaši vizáž. Melír sluší každé délce vlasů, jak pro dlouhé, tak i pro krátké vlasy.

Dámský střih

Správný a precizně provedený střih dodá vašim vlasům šmrnc! Díky tomu budou vypadat po několik týdnů skvěle a upraveně.

Pánský střih

Střih musí sedět k vaší osobnosti, řídit se trendy za každou cenu nemá smysl. Chcete jen zastřihnout, nebo zkusíte něco extravagantního?

Foukaná

Milujete ten pocit, když odcházíte ze salonu s perfektně upravenými vlasy? Ty jsou nádherně lehké a zároveň dokonale hebké. Chcete si tenhle pocit užívat častěji?

Vlasy jsou náš život

Společně hledáme cestu k vašemu novému účesu. Chceme, abyste se v něm cítili skvěle, čas strávený u nás si užili a odcházeli odpočatí a spokojení. Poskytujeme pro vaše vlasy špičkové profesionální služby. S klienty diskutujeme o aktuálních trendech a novinkách v oblasti hair stylingu. Důležité pro nás ale je především to, abyste se ve svém “novém já” cítili příjemně a sebevědomě. Stavte se u nás na bezplatnou vstupní konzultaci!

V péči profesionálů

Jsme špičkový tým, který se neustále zajímá o novinky v oboru. Pravidelně se účastníme školení nových technik v oblasti střihu, barvení a péče o vlasy. Pracujeme pouze s profesionální vlasovou kosmetikou Schwarzkopf Professional, Authentic Beauty Concept, Kevin Murphy, MalibuC,#mydentity, K18. Využíváme z jejich sortimentu barvy na vlasy, šampony, kondicionéry a další pečující a stylingové přípravky.
Hledáte nový styl, kreativní vzhled nebo si přejete svatební účes? Splníme všechna vaše přání.

Zajímá vás naše práce?

Podívejte se, jaké vlasové proměny jsme provedli nebo nás sledujte na Instagramu

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Nenechte si ujít žádné akce a novinky!

Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉


Nenechte si ujít žádné akce a novinky!
Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉