Dámské a pánské kadeřnictví

Vítejte v našich kadeřnictvích Cutegory, které se nacházejí v centru Prahy a Brna. Naše profesionální kadeřnice a kadeřníci vám poskytnou individuální péči a poradenství. Zakládáme si na kvalitě a preciznosti naší práce, proto se k nám klienti rádi vracejí. Přečtěte si recenze našeho kadeřnictví a přesvědčte se sami.

Zaměřujeme se na nejrůznější techniky zesvětlování a barvení vlasů včetně balayage, airtouch či melírů, ale i další kadeřnické služby. Díky používání kvalitních produktů a moderních technik vám můžeme garantovat výsledky, které budou přesně podle vašich představ.

Navštivte naše kadeřnictví a svěřte své vlasy do rukou našich zkušených kadeřníků. Aby byly naše služby perfektní, nabízíme vstupní konzultaci zdarma. Vaše spokojenost je pro nás totiž prioritou! Objednejte se k nám ještě dnes a zažijte změnu, po které toužíte.

V péči profesionálů

V našem kadeřnictví společně hledáme cestu k vašemu novému účesu. Chceme, abyste se v něm cítili skvěle, čas strávený u nás si užili a odcházeli odpočatí a spokojení. Poskytujeme profesionální kadeřnické služby, s klienty diskutujeme o aktuálních trendech a novinkách v oblasti hair stylingu. Důležité pro nás ale je především to, abyste se ve svém “novém já” cítili příjemně a sebevědomě. Stavte se v jednom z našich kadeřnictví na bezplatnou vstupní konzultaci!

Vlasy jsou náš život

Jsme špičkový tým, který se neustále zajímá o novinky v oboru kadeřnictví. Pravidelně se účastníme školení nových technik v oblasti dámského i pánského střihu, barvení a péče o vlasy. Pracujeme pouze s profesionální a renomovanou vlasovou kosmetikou Schwarzkopf Professional, Authentic Beauty Concept, Kevin Murphy, MalibuC, #mydentity, K18 a Label M. Využíváme z jejich sortimentu barvy na vlasy, šampony, kondicionéry a další pečující a stylingové přípravky.

Hledáte nový styl, kreativní vzhled nebo chcete svým vlasům dopřát extra péči? Splníme všechna vaše přání! Rezervujte si svůj termín v jednom z našich kadeřnictví v Praze či Brně.

Zajímá vás naše práce?

Podívejte se na vlasové proměny v naší galerii nebo nás sledujte na Instagramu

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Nenechte si ujít žádné akce a novinky!

Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉


Nenechte si ujít žádné akce a novinky!
Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉