Melír a mikromelír

Oživte svůj vzhled s našimi profesionálními melírovacími technikami! Melír vlasů je stále jednou z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších zesvětlovacích metod, protože sluší každé délce vlasů. Nejen že se melíry hodí jak pro dlouhé vlasy, tak krátké účesy, ale navíc vvytváří přirozený, živý a multidimenzionální vzhled. Tato technika je zároveň šetrná k vlasům, protože nevyžaduje časté odbarvování a obnovování barvy. V kadeřnictví Cutegory spojujeme kreativitu s technickou precizností pro dosažení optimálního výsledku.

Podívejte se na fotky našich prací

Co je to melír?

Melíry jsou jednou z nejoblíbenějších technik barvení vlasů, jelikož umožňují vytvořit přirozený a zároveň výrazný vzhled. Tato technika se stala velmi populární, protože dokáže vytvořit pestré a zároveň jemné barevné přechody v celé délce vlasů. Melír je vhodný pro různé délky vlasů a typy účesů, navíc jsou skvělým způsobem, jak zakrýt šedivé vlasy - různě barevné prameny totiž maskují jejich výskyt. Kromě toho melírované vlasy nevyžadují časté odbarvování a obnovování barvy, což znamená, že vaše vlasy zůstanou zdravé a lesklé.

Jedná se o velmi flexibilní a přizpůsobivou techniku, můžete si vybrat mezi různými odstíny a tloušťkou pramenů, aby bylo dosaženo přesně takového výsledku, který si přejete. Tóny melírů mohou být voleny tak, aby ladily s vaší přirozenou barvou vlasů, můžete ale zvolit i kontrastní barevné odstíny, které vytvoří efekt dramatičnosti a hloubky.

Technika melírování vlasů

V našem salonu tvoříme melír balením jednotlivých pramenů do fólie, kde na ně vybraná barva na vlasy působí. Vlasy jsou na hlavě rozdělené do několika zón, postupně je na vybrané tenké prameny aplikována barva. Díky tomu je dosaženo přirozeného a harmonického vzhledu a oproti klasickému barvení je u melíru méně viditelný odrost.

Při péči o melírované vlasy je velmi důležitá jejich správná výživa, a proto kvalita našeho melírování nespočívá pouze v estetice, ale také v péči o zdraví vašich vlasů. Naše melírovací techniky jsou navrženy tak, aby vytvářely nejen krásné výsledky, ale také minimalizovaly poškození vlasů. Používáme šetrné postupy a kvalitní produkty, abychom zajistili, že vaše vlasy zůstanou silné, zdravé a plné života. Vlasy na melír připravíme speciální péčí a zároveň po smytí barvy vlasy intenzivně vyživíme. Díky tomu vlasy získají potřebnou sílu a budou na pohled i dotek zacelené a silné.

Máte zájem o ombré, balayage nebo airtouch? V našem salonu provádíme různé techniky barvení vlasů

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Nenechte si ujít žádné akce a novinky!

Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉


Nenechte si ujít žádné akce a novinky!
Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉