Pixie cut

Pixie cut získává stále větší popularitu mezi ženami. Jedná se o krátký střih, který vypadá moderně a stylově a je ideální volbou pro ženy, které chtějí změnu a mají odvahu vyzkoušet něco nového.

Podívejte se na fotky našich prací!

Pixie cut (nebo také pixiecut či pixie střih) je snadno udržovatelný krátký střih vlasů, který přináší do vašeho vzhledu svěžest a energii. Pixie účes je vhodný pro různé tvary obličeje a dokáže zdůraznit vaši krásu a individualitu. Můžete si s ním hrát a vytvořit si různé stylizace podle své nálady. Pokud hledáte osvěžující změnu v oblasti účesů, pixie cut je skvělou volbou!

Tento krátký střih je skvělým způsobem, jak vyjádřit svou osobnost a originalitu prostřednictvím účesu. Díky své univerzálnosti a variabilitě se pixie cut hodí pro ženy všech věkových kategorií a životních stylů. Pixie střihy jsou také ideální volbou pro ženy, které mají rády praktické a funkční účesy, které nevyžadují dlouhé úpravy a styling. S tímto střihem budete vypadat vždy skvěle, aniž byste musely trávit hodiny před zrcadlem.

Dejte svým vlasům nový život a vyzkoušejte účes pixie, který je jedním z nejžhavějších trendů v oblasti účesů. Nebojte se změny a odvahy a dejte svým vlasům nový nádech!

Upřednostňujete však jiné střihy vlasů? Třeba mikádo, wolf cut nebo mullet účes? Není problém, splníme všechna vaše přání! Navštivte nás v jednom z našich kadeřnictví v Praze či Brně a dejte svým vlasům nový život.

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Nenechte si ujít žádné akce a novinky!

Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉


Nenechte si ujít žádné akce a novinky!
Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉