Kosmetické služby

Poznejte, co vaše pleť potřebuje a dopřejte jí péči na míru. Na základě profesionální analýzy (tzv. Face Mapping) sestavíme jedinečný pečující komplex přesně pro vaši pokožku. Skoncujte konečně s problémy, které ji trápí. Pracujeme s prestižní americkou značkou Dermalogica

Kosmetické studio provozujeme pouze v salonu v Praze na Vinohradech

Konzultace + Analýza pleti

Každému ošetření předchází odborná analýza pleti. Díky ní zjistíme, jak je na tom vaše pleť. Následně sestavíme péči na míru vašim potřebám.

Ošetření Dermalogica

Na základě pleti Face Mapping vybereme to nejvhodnější ošetření produkty Dermalogica. Nabízíme efektivní péči pro zralou pleť i tu, kterou trápí akné. 

Ošetření GIGI

Izraelská značka GIGI Cosmetic Laboratories představuje ultramoderní patentované řady pro léčbu nejrůznějších problému s pletí na jejímž vývoji se podíleli přední dermatologové a chemikové.

BioRePeel Cl3
chemický peeling a mezoterapie 2v1

BioRePeelCl3 je inovativní metoda dvoufázového peelingu, která Vám během jednoho sezení umožní dosáhnout dobrého liftingového efektu, zlepšit texturu a tón pleti, zlepšit stav akné a eliminovat pigmentové skvrny.

Chemický peeling Dermalogica

Probuďte s pomocí ovocných kyselin krásu vaší pleti! Ošetření sjednotí její tón i texturu. Aplikací různých druhů peelingu bojujeme proti akné i známkám stárnutí.

Hydrojelly® maska

Je novou generací slupovacích masek s infuzí elektrolytů. Tyto masky obsahují ty nejkvalitnější ingredience a jsou velmi oblíbené u Hollywoodských hvězd jako např. Kim Kardashian, Hailey Bieber apod...

Úprava a barvení obočí a řas

Výrazné oči jsou tím hlavním cílem pro váš dokonalý look. Nabízíme hned několik různých procedur, kterými pečujeme o řasy a obočí.

Laminace obočí

Touto procedurou krotíme neposedné obočí. Zvýrazníme ho a fixujeme jeho tvar. Obočí zůstane díky laminaci měsíc až dva naprosto perfektní. 

Kdy začít s profesionální péčí o pleť?

S profesionální péčí o pleť doporučujeme začít kolem dvacátého roku věku. Pokud vás trápí akné, suchá místa, nebo jiné problémy, tak klidně dříve. Zjistíme, co vaši pleti chybí a zvolíme pro kosmetické ošetření ty produkty, které o ni budou pečovat nejlépe.

Jak probíhá ošetření v našem salonu?

Pleť nejprve šetrně odlíčíme. Podle diagnostiky pleti zvolíme nejvhodnější variantu další péče. Tvář, krk i dekolt napaříme, aby došlo ke změkčení pokožky, následuje hloubkové čištění pleti. Odumřelé buňky odstraníme peelingem a poté pleť zklidníme tonizací. V rámci kosmetického ošetření provedeme úpravu obočí a řas. V případě potřeby provedeme depilaci. 

Pleť si po čištění a peelingu zaslouží relax. Masáž obličeje zlepší její prokrvení a nastartuje oběhový systém. Na závěr naneseme masku. Výsledkem je čistá, vyživená a zářící pleť.

Pro krásnou pleť bojujeme společně

Pravidelnost je základ. Doporučujeme profesionální kosmetické ošetření v našem salonu alespoň 1 x měsíčně. Provádíme expresní ošetření za 30 minut i intenzivní 60 minutovou péči. Zjistěte varianty našich kosmetických procedur.

Nejpreciznější kosmetické ošetření nezaručí dlouhodobé výsledky bez vaší snahy. Pleti se musíte věnovat každý den. Proto pro vás sestavíme personalizovaný Skin Fitness plán péče o pleť a doporučíme vhodné produkty Dermalogica pro aplikaci ráno a večer. Zdá se vám investice do produktů příliš nákladná? Věnujeme vám balíček vzorků. Díky nim se přesvědčíte, jak výrazného zlepšení jde touto kosmetikou dosáhnout. 

Další rady pro krásnou pleť:

  • hydratujte pleť zevnitř tím, že pijete hodně vody, 
  • odlíčení před spaním musí být vaše mantra,
  • pupínku se doma zbavujte jen tehdy, když už jej nezakryje ani sebelepší korektor,
  • při vystavení slunečním paprskům používejte opalovací krém. Doporučujeme také make-up, jehož součástí je SPF 30 a výše,
  • dopřejte pleti dostatek spánku,
  • zkuste omezit nezdravá jídla, kouření a alkohol. 


Rezervaci udělejte online, nebo volejte 608 744 774
Těšíme se na vás na v Praze na Vinohradech!