Nabídka práce
 recepční v Praze

Do prémiového kadeřnického salonu v centru Prahy hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici recepční. Čeká tě tu krásné prostředí, přátelský kolektiv, který je pro každou srandu, a milí zákazníci 🌸

Zákazník je pro nás vždy na prvním místě, a recepce tak tvoří srdce salonu. Je tedy důležité, aby byl zákaznický servis vždy perfektní a ochota a milé vystupování bylo prioritou.

Jsi spolehlivá/ý, pracuješ rád/a v týmu, hledáš práci na plný úvazek a směnný provoz?
Pak hledáme právě tebe!

Začněme tím, co nabízíme...

  • Finanční ohodnocení 42 000 ‍–‍ 44 000 Kč (hrubého)

  • Práci na 12 hod směnný provoz (krátký a dlouhý týden)

  • Práci v přátelském prostředí nového moderního salonu

  • 4 týdny dovolené

  • Péče o vlasy jako benefit, slevy na vlasovou kosmetiku

  • Multisport karta s příspěvkem

  • Občerstvení na pracovišti

  • Firemní akce

Můžeš si zároveň vybrat, jestli budeš pracovat na hlavní pracovní poměr, nebo s námi budeš spolupracovat jako OSVČ.

Náplň práce

  • Péče o klienty a nadstandardní zákaznický servis

  • Práce s rezervačním systémem a vyřizování hovorů

  • Práce s kasou

  • Příprava občerstvení

  • Drobná administrativa

  • Běžná údržba salonu

Požadujeme

  • Výborné komunikační schopnosti, pečlivost, spolehlivost a samostatnost

  • Příjemné a reprezentativní vystupování a milý přístup k lidem

  • Středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou

  • Zkušenost na obdobné pozici

  • Anglický jazyk

Tak, a jestli ses dočetl/a až sem, a pořád tě to zajímá...

Stačí, abys nám vyplnil/a pár věcí o sobě níže, a my se ti rádi ozveme!

Jestli máš životopis tak sem s ním! (když ne, tak se nic neděje)

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám

Nenechte si ujít žádné akce a novinky!

Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉