Svatební a společenské účesy

Čeká vás důležitá obchodní schůzka, večírek, ples nebo dokonce váš velký svatební den? Společně probereme možnosti pro účes a vytvoříme ho podle vašich představ. Vlasový styling navrhujeme vždy s ohledem na daný typ vlasů, jejich sílu a hustotu. 

Sledujeme trendy

Zároveň víme, že účes je důležité vybírat s ohledem na váš věk, tvar obličeje a typ vlasů. Účes na kulatý obličej nemusí být ok s tím hranatým a naopak. Společně najdeme ten, který se k vám bude hodit nejvíc.

Stylingové přípravky vybíráme s citem. Vlas chceme zatížit co nejméně, s “helmou” od nás nikdy neodejdete. Při žehlení a kulmování je samozřejmostí aplikace ochrany vlasů před teplem. Zdravé vlasy jsou zásadní pro každý účes.

Svatební účes svěřte profesionálům

Vytvoříme svatební účes vašich snů. Variant je spousta! Natočené kadeře, drdoly, polorozpuštěné vlasy, prostě cokoliv vás napadne. Ať už se jedná o svatbu, či jinou mimořádnou událost, doporučujeme zkoušku účesu pár dní před důležitým dnem. 

Na zkoušce můžeme provést hned několik účesů a vy se rozhodnete, ve kterém se cítíte nejlépe. Získáte jistotu a vyhnete se stresu v den akce, který je s důležitými událostmi v životě prostě spojený. O to víc si pak váš výjimečný okamžik užijete. Po individuální dohodě je možné, abychom přijeli přímo na místo svatby a postarali se po celý den o vás a vašeho partnera.

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Věříme pečlivě vybraným profesionálním značkám 

Nenechte si ujít žádné akce a novinky!

Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉


Nenechte si ujít žádné akce a novinky!
Přihlaste se do odběru newsleteru a nic vám již neuteče 😉