ABC Amplify Kondicionér ve spreji

Cena: 799,00 Kč Původní cena:

Authentic Beauty Concept Amplify Kondicionér ve spreji - vaše vstupenka k vlasům, které vzdorují gravitaci, a vyzařují autentickou krásu.

Tento inovativní objemový kondicionér ve spreji není je pečlivě vyvinutý z harmonické směsi přírodních složek a je navržen tak, aby vlil do vašich vlasů život a energii a zanechal je beztížné a nádherně oživené a nadýchané.

Objemový kondicionér z řady Amplify ztělesňuje základní hodnoty Authentic Beauty Concept, kterými jsou autenticita a udržitelnost. Neobsahuje drsné chemické látky a sulfáty, čímž zajišťuje, že vaše vlasy budou ošetřeny s maximální péčí a zároveň budou šetrné k životnímu prostředí. Produkty Authentic Beauty Concept totiž neobsahují silikony, sulfátové surfaktanty, parabeny, minerální oleje ani umělá barviva.

To, co objemový kondicionér ve spreji Amplify odlišuje, je jeho pozoruhodná schopnost pozvednout přirozený půvab vašich vlasů. Je obohacen o účinné antioxidanty a rostlinné výtažky, které vaše prameny nejen ošetřují, ale také zesilují a dodávají jim nový život a vitalitu. Po rychlém a snadném nastříkání zažijete transformační účinky - vlasy, které jsou nejen poddajné, ale skutečně zesílené a vzbuzují pozornost a obdiv.

Zažijte skutečné posílení přirozené krásy svých vlasů. Pozvedněte svou péči o vlasy na novou úroveň luxusu s objemovým kondicionérem ve spreji Authentic Beauty Concept Amplify - protože vaše vlasy si nezaslouží nic míň než autentickou, zesílenou krásu.

  • Použití: Nejprve pužijte Amplify objemový šampon. Přípravek dobře protřepejte a poté nastříkejte na vlhké vlasy. Pročešte vlasy prsty, neoplachujte.
     
  • Složení: Water, Alcohol denat., Glycerin, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Oryza Sativa (Rice) Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract, Panthenol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Lactic Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Limonene, Propylene Glycol, Linalool, Citral.
     
  • Objem: 250 ml