ABC Nymph slaný sprej

Cena: 739,00 Kč Původní cena:

Authentic Beauty Concept Nymph slaný sprej je podmanivý elixír, který odhaluje tajemství lehce rozcuchaných vln inspirovaných pláží. Tento výjimečný sprej není pouhým vlasovým přípravkem, ale příslibem proměny, cesty za divokou krásou vašich vlasů.

Představte si okouzlující půvab oceánem políbených vlasů zachycený v lahvičce. Solný sprej Nymph je pozvánkou k prožití tohoto bezstarostného, větrem ošlehaného vzhledu, ať už jste kdekoli. Je to víc než jen výrobek; je to připomínka slaného vánku a hřejivé náruče slunce. S každou dávkou tento sprej přenese do vašich vlasů kouzlo pobřeží, dodá jim texturu, objem a nádech nezkrotnosti.

Authentic Beauty Concept Přípravný sprej ztělesňuje základní hodnoty značky, kterými jsou autenticita a udržitelnost. Neobsahuje drsné chemické látky a sulfáty, čímž zajišťuje, že vaše vlasy budou ošetřeny s maximální péčí a zároveň budou šetrné k životnímu prostředí. Produkty Authentic Beauty Concept totiž neobsahují silikony, sulfátové surfaktanty, parabeny, minerální oleje ani umělá barviva.

Vychutnejte si nádhernou vůni, která doprovází každou aplikaci, luxusní smyslový zážitek, který povýší vaši rutinní péči o vlasy na novou úroveň.

  • Použití: Přípravek nejprve protřepte. Následně aplikujte do umytých, ručníkem vysušených vlasů. Vysušte je nebo nechte volně uschnout.
    Pro podporu přirozených vln lze použít i na suché vlasy přes den.
     
  • Složení: Water, Magnesium Sulphate, VP/VA Copolymer, Sea Salt, Sodium Benzoate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylamide Copolymer, Parfum, Lactic Acid, Geraniol, Phenoxyethanol, Limonene, Linalool, Sodium Metabisulfite.
     
  • Objem: 250 ml