ABC Objemová pěna

Cena: 739,00 Kč Původní cena:

Authentic Beauty Concept Objemová pěna posouvá objem a styling do nových výšin. Tato výjimečná pěna není jen produktem, ale příslibem proměny, nástrojem, který vašim vlasům umožní naplno rozvinout jejich potenciál.

Ve světě, kde vlasy někdy působí ploše a bez inspirace, je objemová pěna vaším spolehlivým pomocníkem. Je to objemový elixír, který vdechne vašim vlasům život a nabídne jim příval vzpruhy a dlouhotrvající pružnosti. S každou aplikací pocítíte transformační sílu této pěny, která vašim vlasům dodá objem a vitalitu. Je to víc než jen produkt; je to partner na vaší cestě za vlasy, které jsou nejen krásné, ale i autenticky výrazné.

Authentic Beauty Concept Přípravný sprej ztělesňuje základní hodnoty značky, kterými jsou autenticita a udržitelnost. Neobsahuje drsné chemické látky a sulfáty, čímž zajišťuje, že vaše vlasy budou ošetřeny s maximální péčí a zároveň budou šetrné k životnímu prostředí. Produkty Authentic Beauty Concept totiž neobsahují silikony, sulfátové surfaktanty, parabeny, minerální oleje ani umělá barviva.

Vychutnejte si nádhernou vůni, která doprovází každou aplikaci, luxusní smyslový zážitek, který povýší vaši rutinní péči o vlasy na novou úroveň.

  • Použití: Aplikujte do umytých, ručníkem vysušených vlasů. Důkladně pročešte a dále dle potřeby upravte.
     
  • Složení: Aqua (Water/Eau), Hydroxypropyl Starch, Butane, Propane, Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylamide Copolymer, Hydrogenated Jojoba Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Panthenol, Bisabolol, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum (Fragrance), Sodium Hydroxide, Isobutane, Geraniol, Phenoxyethanol, Limonene, Linalool.
     
  • Objem: 200 ml