ABC Přípravný sprej

Cena: 739,00 Kč Původní cena:

Authentic Beauty Concept Přípravný sprej je tajemství krásy, které překračuje hranice všednosti a otevírá cestu k zážitku z péče o vlasy, který nemá obdoby. Tento výjimečný primer není jen produktem na vlasy; je příslibem dokonalosti, plátnem, na kterém může zazářit skutečná krása vašich vlasů.

Bezchybnost není jen o vzhledu, ale o vytvoření ideálního základu pro rozkvět vašich vlasů. Tento přípravný sprej je prvním krokem na cestě k vlasům, které jsou nejen krásné, ale také skutečně zdravé. Je to víc než jen produkt; je to klíč k odhalení skutečného potenciálu vašich vlasů.

Authentic Beauty Concept Přípravný sprej ztělesňuje základní hodnoty značky, kterými jsou autenticita a udržitelnost. Neobsahuje drsné chemické látky a sulfáty, čímž zajišťuje, že vaše vlasy budou ošetřeny s maximální péčí a zároveň budou šetrné k životnímu prostředí. Produkty Authentic Beauty Concept totiž neobsahují silikony, sulfátové surfaktanty, parabeny, minerální oleje ani umělá barviva.

Vychutnejte si nádhernou vůni, která doprovází každou aplikaci, luxusní smyslový zážitek, který povýší vaši rutinní péči o vlasy na novou úroveň.

  • Použití: Přípravek nejprve protřepte, následně aplikujte do ručníkem vysušených vlasů. Pročešte. Poté do vlasů můžete aplikovat další produkty pro úpravu vlasů, nebo je vyfoukat.
     
  • Složení: Aqua (Water/Eau), Hydroxypropyl Starch, Lactic Acid, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide, Panthenol, Parfum (Fragrance), Polyquaternium-16, Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylamide Copolymer, Geraniol, Linalool, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Bisabolol, Hydrogenated Jojoba Oil.
     
  • Objem: 250 ml