ABC Replenish Esence

Cena: 899,00 Kč Původní cena:

Authentic Beauty Concept Replenish Essence je luxusní elixír navržený tak, aby se stal srdcem vaší péče o vlasy, oživil a obnovil vaše vlasy s dotekem opravdové autentičnosti. Tento výjimečný vlasový přípravek je víc než jen ošetření; je to pozvánka ke znovuobjevení hluboké krásy vašich vlasů.

Regenerační esence ztělesňuje podstatu autenticity a péče o sebe sama a přináší holistický přístup k omlazení vlasů. Nejde jen o vylepšení vzhledu, ale o péči o vaše vlasy zevnitř, která jim umožní prospívat s vitalitou a půvabem.

Tato esence, vytvořená s důrazem na čistotu, vdechuje unaveným kadeřím nový život a naplňuje je hloubkově vyživujícím a obnovujícím složením. Je to vaše tajná zbraň proti nepříznivým vlivům počasí, stresu při stylingu a každodennímu opotřebení, kterému jsou vaše vlasy vystaveny.

Toto výjimečné složení je obohaceno o nejkvalitnější přírodní ingredience bez drsných chemických látek a syntetických přísad, což z něj činí ekologickou volbu pro ty, kteří si ve své péči o vlasy cení autenticity. Replenish Essence nově definuje způsob péče o vaše vlasy a povyšuje je na úroveň bohatství, kterou jste nikdy předtím nezažili.

Authentic Beauty Concept Replenish Esence ztělesňuje základní hodnoty značky, kterými jsou autenticita a udržitelnost. Neobsahuje drsné chemické látky a sulfáty, čímž zajišťuje, že vaše vlasy budou ošetřeny s maximální péčí a zároveň budou šetrné k životnímu prostředí. Produkty Authentic Beauty Concept totiž neobsahují silikony, sulfátové surfaktanty, parabeny, minerální oleje ani umělá barviva.

Vychutnejte si nádhernou vůni, která doprovází každou aplikaci, luxusní smyslový zážitek, který povýší vaši rutinní péči o vlasy na novou úroveň.

  • Použití: Smíchejte 1 g (4 pipety) esence s 25 g Replenish masky. Po částech aplikujte na umyté, vlhké vlasy. Nechte působit až 10 minut, a poté důkladně opláchněte.
     
  • Složení: C9-12 Alkane, Dicaprylyl Carbonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Undecane, Tridecane, Crambe Abyssinica Seed Oil, Parfum (Fragrance), Limonene, Tocopherol.
     
  • Objem: 30 ml