K18 Molecular Repair Hair Oil

Cena: 1 750,00 Kč Původní cena:

K18 Molecular Repair Hair Oil je ochránce vašich vlasů před nástrahami moderního života! Tento výjimečný vlasový elixír není jen dalším vlasovým olejem; je to transformační zážitek, který zanechá vaše vlasy zářivé, pružné a připravené dobýt svět.

Představte si olej, který proniká hluboko dovnitř vašich vlasů a opravuje a revitalizuje je na molekulární úrovni. Olej na vlasy K18 Molecular Repair je vaší vstupenkou k vlasům, které jsou nejen krásné, ale také výjimečně zdravé a silné.

Tento vlasový olej využívá sílu bioaktivního peptidu K18 a skutečně mění pravidla hry. Překračuje povrch a neúnavně pracuje na odstranění škod způsobených tepelným stylingem, chemickým ošetřením a nepříznivými vlivy prostředí. Rozlučte se s krepatěním, roztřepenými konečky a matností.

Tento beztížný elixír je navržen tak, aby se stal nejlepším přítelem vašich vlasů, nikoli nevítanou přítěží. Nezanechává žádné zbytky, takže vaše vlasy zůstanou lehké, pružné a plné života. Ať už máte kudrnaté nebo rovné vlasy, barvené nebo přírodní, tento olej vyhovuje všem typům vlasů.

Poznejte kouzlo oleje K18 Molecular Repair Hair Oil, který obnovuje a oživuje vaše vlasy a zanechává je hebké, hladké a zářivě lesklé. Je to víc než jen vlasový přípravek; je to milostný dopis vašim vlasům, příslib péče a proměny.

Rozlučte se s nevýraznými vlasy a přivítejte kadeře, které vyzařují vitalitu a sílu s olejem na vlasy K18 Molecular Repair. Pozvedněte svou péči o vlasy na novou úroveň a sledujte, jak se vaše vlasy stanou důkazem síly molekulární regenerace. Protože vaše vlasy si nezaslouží nic jiného než výjimečnost.

  • Použití: Použijte na vlhké vlasy pro posílení a snížení krepatění při sušení nebo stylingu a na suché vlasy pro vyhlazení krepatění a poletování vlasů, jako finální přípravek pro dodání lesku.
     
  • Složení: Caprylyl Caprylate/Caprate, Squalane, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, C13-15 Alkane, Undecane, Benzyl Alcohol, Tridecane, Castor Isostearate Succinate, Propanediol, sh-Oligopeptide-78, Fragrance (Parfum), Tocopherol, Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.
     
  • Objem: 30 ml