K18 Peptide Prep Detox Shampoo

Cena: 990,00 Kč Původní cena:

Šampon K18 Peptide Prep Detox je dokonalé resetovací tlačítko pro vaše vlasy. Tento pozoruhodný vlasový přípravek není jen dalším šamponem; je to čisticí rituál, který vám dláždí cestu ke zdravějším a zářivějším vlasům.

Představte si šampon, který přesahuje rámec pouhého čištění. Šampon K18 Peptide Prep Detox je vaší branou do nové éry péče o vlasy. Díky revolučnímu bioaktivnímu peptidu K18 nejenže smývá nečistoty, ale také detoxikuje, omlazuje a hýčká vaše vlasy.

Rozlučte se s nánosy produktů až po škodliviny z životního prostředí - protože tento detoxikační elixír jemně čistí vaše vlasy a pokožku hlavy. Tajemství spočívá v jedinečné peptidové technologii, která proniká hluboko do vlasové kůry a opravuje a posiluje ji na molekulární úrovni. Zažijte proměnu, kdy vaše vlasy získají zpět svou vitalitu, pružnost a lesk.

Šampon K18 Peptide Prep Detox je vhodný pro všechny typy vlasů.

  • Použití: Jednou týdně nebo dle potřeby vyměňte váš běžný šampon za tento čistící. Aplikujte do mokrých vlasů, vmasírujte. Poté důkladně opláchněte.
     
  • Složení: Water (Aqua) (Eau), Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Salicylic Acid, Charcoal Powder, SH-Oligopeptide-78, Panthenol, Glycerin, Sodium Phytate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Caprylyl Glycol, Caprylhydroxamic Acid, Citric Acid, Potassium Hydroxide, Sodium Hydroxide, Fragrance (Parfum), Benzyl Salicylate, Limonene.
     
  • Objem: 250 ml